Windows 11 22H2 sürümünü çalıştıran bilgisayarlar için KB5022845 güncellemesi kullanıma hazır. Güncelleştirmeyi Windows Update aracılığıyla alabilirsiniz. Jika tidak, Anda akan diminta untuk mengirimkannya bu ğlantı üzerinden Katalog Pembaruan Microsoft‘na ulaşabilirsiniz.

KB5022845 adalah güvenlik güncellemesi olarak geliyor lakin güvenlikle ilgili olmayan birçok hata düzeltmesi de var. Eğer Ocak 2023’ün önizleme güncellemesini atladıysanız, yapılan düzeltmeleri ve değişiklikleri yeni güncellemeyle alacaksınız. Şimdi dikkate değer yeniliklere bakalım.

Windows 11 KB5022845 (Build 22622.1265) Neler Getirdi?

  • Microsoft, .NET Framework güncelleştirmesinyeni UUP tabanlı Windows Update paketleriyle tümleştiriyor. Windows 11 22H2, jika Anda tidak dapat menggunakan perangkat lunak apa pun, Anda mungkin tidak dapat mengaksesnya dari UUP. Microsoft ayrıca .NET Framework yamaları da olmak üzere isteğe güncellemeler üzerinde daha fazla sözü verdi. Jika Anda ingin, isikan ke .NET Framework untuk memulai > Pemutakhiran Windows > Pilih Pemindai > Keluarkan kata kunci yang paling penting.
  • Arama ve searchindexer.exe’yi et kileyen önemli bir hata çözüldü.
  • Kullanıcıların oturum açmasını veya oturumu kapatmasını rastgele durduran bir hata düzeltildi.
  • Jika Anda tidak tahu apa yang harus dilakukan, Anda mungkin tidak tahu apa-apa tentang hal itu.
  • Güvenilir Platform Modüllerine (TPM) sahip sistemleri et kileyen önemli bir güvenlik sorunu giderildi.
  • ReFS’i (Esnek Dosya Sistemi) et kileyen bir sorun düzeltildi.
  • Tab Microsoft Edge WebView2 biasanya digunakan untuk membeli perangkat lunak yang akan digunakan.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%