Çeşitli depolama çözümleri dan özel kurumsal sınıf SSD’ler üreten Pure Storage, 2026 yılına kapasitas 300 TB kapasiteye sürücüler geliştirmeyi hedefliyor. Nama panggilan lama CTO adalah Alex McMullan, dari portajda DFM kapasite yükseltme yol haritasını gösteren bir tablo sundu:

Jangan lupa untuk memilih salah satu dari disk rekapitulasi yang akan Anda gunakan di tempat penyimpanan. Bugün 24 dan 48 TB’lık sürücüler gönderiyoruz. Mempercepat konferansımızda bizden daha büyük dan daha büyük sürücü boyutlarıyla ilgili bir dizi duyuru bekleyebilirsiniz. 2026 yılına kadar ya da bu tarihten önce 300 TB sürücü kapasitesine sahip olmayı hedefliyoruz.

Pure Storage, Pure Storage, Pure FlashArray dan FlashBlade menggunakan sistem Purity adalah sistem yang dikembangkan untuk meningkatkan kemampuan NAND dengan koleksi Direct Flash Module (DFM) dan benar-benar menggunakan SSD. FlashBlade//S ve //E sistem 24 ya da 48 TB DFM’ler kullanmakta.

NAND flash 3D 3D NAND flash mungkin memiliki 200 katmanlı yongalardan 400/500 katmanlı yongalara geçerek depolama yoğunluğunu yeni zirvelere taşıyacak. Üreticiler teknolojilerini güncelledikçe Pure Storage da kendi teknolojilerini güncellemeye devam ediyor.

Pure Storage DFM SSD’ler, Toshiba dan Seagate menggunakan HDD untuk membeli hard disk, yang memungkinkan Anda untuk menggunakan NAND 3D yang lebih besar karena sudah memiliki kapasitas yang cukup dan cukup baik. Pastikan Anda menggunakan teknologi yang lebih baik dari SSD yang dirancang dengan kapasitif dan kapasitas HDD yang lebih besar.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi