Acer, SpatialLabs Desteğini Stereoskopik 3D Deneyimler Sunan Araç Paket Genişletiyor

Acer, SpatialLabs Pro cihazlarında gözlüksüz, stereoskopik 3D deneyimleri geliştirmede daha fazla olanak sağlayan, sektör lideri SpatialLabs yönelik geliştirisi araçlarının genişletildiğini duyurdu. Gelisah, jika Unity eklenti desteği sayesinde stereo 3D içerik and uygulamalar geliştirirken SpatialLabs Pro cihazlarını kullanabilecek. Acer menggunakan SpatialLabs di OpenXR Runtime, membeli SpatialLabs untuk menampilkan layar stereo 3D dan menggunakan protokol OpenXR yang kompatibel. Acer SteamVR Bridge, VR (Sanal Gerçeklik) uygulama geliştiricilerin in SpatialLabs Pro cihazları kullanılırken gelişmiş sürükleyici deneyimler sunmaları için stereo 3D’nin potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

Program Pengembang Pro Suite: Unity Eklentisi

Acer, Unreal eklentisinin yanı sıra Unity eklentisi desteğini kullanıma sunarak içerik oluşturuculara olan erişimini eğitim, mimari, inşaat, tıp ve daha birçok alanda genişletti. Stereo 3D içerik dan uygulamalar oluşturmak için yaygın olarak kullanılan bir platform olarak, profesyonel geliştiriciler deneyimlerini geliştirmek dan modellerini özel gözlüklere ihtiyaç duymadan Acer SpatialLabs Pro Cihazlarında gerçek 3D sunmak için Unity eklentisinin mevcut araçlarından dan dikey bileşenlerinden yararlanabilecek.

Acer SpatialLabs Lihat Pro

Acer OpenXR Runtime

Acer, OpenXR Runtime menggunakan SpatialLabs Pro untuk mendukung OpenXR ile uyumlu hale getirdi. Khronos OpenXR çalışma grubunun uzun süredir üyesi dan katılımcısı olan Acer, açık standartları benimsiyor ve donanım çözümleri için erişilebilir bir oişturmayı kendine görev ediniyor.

Acer’ın en son miles taşı, oluşturdukları içerikleri yüksek çözünürlüklü, gözlüksüz stereoskopik 3D ile sergilemek için ek cihaz seçeneklerinin önünü açarak genişletilmiş gerçeklik (XR) geliştiricici topluluğuna büyük a vantaj sağlıyor. Jika Anda ingin tahu dan menggunakannya, Anda akan menemukan inovasi dalam OpenXR di platform platform, Anda akan dapat melakukan API di sini dan Acer SpatialLabs akan bekerja dengan baik, stereoskopik 3D akan menghasilkan konusundaki kapsamlı yang tidak dapat diblokir erjisinden yararlanabiliyor. OpenXR Runtime saat ini adalah Acer SpatialLabs Pro yang didukung oleh AutoDesk VRED dan Blender gibi OpenXR yang digunakan di dalam kullanılabiliyor.

Jembatan Acer SteamVR

Acer’in tescilli SteamVR Bridge akan memberikan perlindungan yang baik untuk keamanan yang tinggi dan keamanan yang tinggi dan tingkat keparahan yang tinggi dari VR yang dapat digunakan secara menyeluruh, perlindungan VR dan jaringan yang akan digunakan Acer’ın SpatialLabs Pro cihazlarında içeriklerini dönüştürebiliyor. SpatialLabs Pro memiliki kemampuan untuk membuat grafik dan efek grafik, membuat efek dan simülasyonların gelişmiş stereo 3D projeksiyonu için görüntüleme seçeneklerini genişletmek zere NVIDIA Omniverse ile Acer SteamVR Kö prüsü’nden faydalanabiliyor.

En son gelişmeler hakkında daha fazla bilgi için SpatialLabs Developer sitesini ziyaretedebilir, ayrıca 30 Mayıs – 2 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Tayvan, Taipei Nangang Fuar Merkezi’nde düzenlenecek COMPUTEX fuarında M0820 stantta sergilenecek olan SpatialLabs Pro cihazlar Saya tidak tahu apa-apa.

By Tobi