Acer Predator Triton 16

Acer, melakukan seri ini pada anak laki-lakinya dengan Predator Triton 16’y (PT16-51) duyurdu. Mungkin ini adalah salah satu perangkat terbesar kami, dengan 13. Dukungan Intel Core Intel Core, NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU yang Lebih Besar dengan 32 GB kadar DDR5 RAM untuk ini akan menjadi hal yang paling menarik bagi Anda. Jika Anda ingin menggunakan salah satu dari seri ini, Anda dapat menggunakan kipas angin AeroBlade 3D, 5. Kipas AeroBlade 3D, Pengoptimal Aliran Vortex, dan pengoptimalan aliran logam yang dapat diintegrasikan ke aray dan bunlar juga. saya sudah pernah mendengar tentang logam berat.

Devrimsel Performans ve Soğutma

Sadece 19,9 mm (0,78 inç) kalınlığındaki şık dan güçlü Predator Triton 16, parlak gümüş yüzeye sahip dikkat çekici sofistike metal kasasıyla oyuncuların kolayca hareket edebilmelerini ve hareket halindeyken dahi oyun oynayabilmelerine ol anak tanıyor. Yeni ince dizüstü oyun bilgisayarı, 5,4 GHz maximum turbo frekansına sahip yeni çekirdek mimarisi blindan deteklenen 13. Nesil Intel Core i9 işlemciler sayesinde muazzam by bilgi işlem gücüyor. Dengan demikian, NVIDIA DLSS 3 dan teknologi Max-Q dapat dioptimalkan secara optimal dan menghasilkan kinerja yang lebih baik di NVIDIA GeForce RTX 4070 Dimungkinkan untuk menggunakan GPU yang kompatibel. 32 GB’a kadar DDR5 5200 MHz bellek dan RAID 0 konfigürasyonunda 2 TB’a kadar PCIe M.2 SSD ile yapılandırılabilen dizüstü bilgisayar, oyunculara daha da fazla performans artışı sunuyor.

Acer Predator Triton 16

Beberapa Xbox Game Pass Ultimate menampilkan Predator Triton 16, 16 inci (16:10) WQXGA 2560 x 1600 IPS layar 500 nit maksimum parlaklık dan telah mencapai tingkat yang lebih tinggi di 240 Hz yang dapat memberikan keuntungan lebih besar. Jika Anda menggunakan DCI-P3 100 persen, Anda dapat menggunakan NVIDIA Advanced Optimus dan NVIDIA G-SYNC untuk mengaktifkannya dan tidak dapat memutarnya kembali.

Özel olarak tasarlanmış 5. Nesil AeroBlade 3D metal fanlara sahip fanlı bir sisteme sahip olan dizüstü bilgisayar, oyuncuların mücadeleye hazır olmalarına yardımcı olmak in en gelişmiş thermal özelliklerden yararlanıyor. Predator Triton 16, Acer’ın iç bileşenleri serin tutmak için özel ısı boruları and egzoz deliklerinden oluşan Vortex Flow teknolojisi ile sınırları daha da zorlarken, işlemci yüzeyindeki sıvı metal thermal gres, cihazın en yüksek performance çalışmasını sağlamak için ısının daha iyi yayılmasını sağlıyor.

Eksklusif Bagasi dan Kontrol

Oyuncular, özel PredatorSense yardımcı uygulamasında klavyenin to bazında RGB aydınlatması, kullanıcı arayüzü, yönetim kontrol sistemleri dan daha fazlası üzerinde sorunsuz özelleştirmeye olanak tanıyan PredatorSense™ tuşu ile tam kontrol sahibi oluyor. Windows 11 menggunakan sistem operasi Predator Triton 16, Intel® Killer™ DoubleShot™ Pro (E2600+Wi-Fi 6E 1675i), atau perangkat tambahan USB 3.2 Gen 2, HDMI 2.1, Thunderbolt™ 4 özellikli Type-C USB plugs and Micro SD™ kart okuyucu gibi çok sayıda işlevsel bağlantı noktasıyla brilikte geliyor. Son olarak, Windows Hello destekli parmak izi okuyucusu ek koruma ve erişilebilirlik sağlıyor.

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

Predator Triton 16 (PT16-51) EMEA diblokir oleh Eylül ayından itibaren 2.299 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

By Tobi