AFAD’ın Acil Çağrı mobil uygulaması üzerinden acil durumlar için yardım talebi oluşturulabiliyor and yetkillerle paylaşılabiliyor. AFAD uygulaması, açıldığı andan itibaren kullanıcıya en yakın toplanma bölgesini ve insanların or bölgelere ulaşabilmesi için your tariffi gösteriyor.

Uygulamayı Kullanmak İçin Yapılması Gerekenler

AFAD Acil Çağrı Uygulaması

İlk olarak AFAD uygulamasını Toko Google Play ya da toko apel üzerinden indirin. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Daha sonrasında SMS ile telefonunuza gelen kodu uygulamaya girerek doğrulama yapın. Doğrulama sonrasında TC Kimlik No bilginizi de girerek uygulamaya erişebilirsiniz.

Anda mungkin ingin tahu berapa banyak yang bisa Anda pilih untuk memilih ukuran rencana hari ini. Konum özelliğiniz açık değilse uygulama sizden permit isteyecek.

AFAD Acil Çağrı Uygulaması

Baca lebih lanjut tentang pertanyaan yang mungkin muncul saat Anda memilih Acil Arama yang ingin Anda ceritakan dengan benar. Acil Arama çağrısı başlatıldığında sistem sizi automatic olarak 112 Acil Servis merkezine bağlıyor. Bu aşamadan sonra afetzedenin durumu ile ilgili sizden bilgi isteniyor. Eğer konuşamayacak durumda olsanız bile önceden hazırlanmış yazılı metinler sayesinde iletişim kurabiliyorsunuz.

Kendisini psikoloji ve bilim dalına adamış ancak teknolojiden hiçbir zaman uzak kalamayan, bilgilerini dış dünyaya aktarıp bilginin paylaştıkça çoğaldığı düşüncesini savunan teknoloji yazarı.

By Tobi