Amazon.com.tr Bahar Fırsatları

Amazon.com.tr’nin bu yıl 10 Nisan’a kadar devam edecek “Bahar Fırsatları” kampanyasında uygulanacak fırsatlar sadece mode, ev yaşam ürünleri, spor, kişisel bakım gibi kategorileri değil en popüler markaların elektronik, kablosuz ve ofis ürünlerini de kapsıyor. Kampanya boyunca teknoloji tutkunları kategori elektronik altında bilgisayar dan bileşenleri, dizüstü, kulaklıklar, cep telefonları dan aksesuarları, ev sineması dan televizyon gibi birçok üründe ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilecek. Ayrıca tüketiciler kulaklık, fare, klavye ve powerbank gibi ürünlerin kablosuz modellerine de uygun fiyatlarla sahip olabilecek. Dari kategori apa pun yang Anda miliki, ajanda, mobil, peralatan, dan peralatan apa pun yang Anda gunakan untuk membeli barang yang sahiplerini.

Teknoloji ürünlerinde öne çıkan indirimler:

Amazon.com.tr’nin, Prime üyelerine “Bahar Fırsatları” döneminin like günlerinde sunduğu erken erişim ve özel indirimleri de devam ediyor. Ayda sadece 7,90 TL’ye minimum sepet tutarı olmaksızın aynı günı, ertesi gün, iki günde teslimat ve randevulu teslimat seçenekleriyle ücretsiz and hızlı teslimat seçenekleri sunan Amazon Prime’a hemen üye olmak üyelik ayrıcalıklarını 30 günem ekünı Prime sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bahar Fırsatları kampanyası boyunca binlerce üründe sunulacak tüm indirimlere Bahar Fırsatları sayfası ve Amazon car uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

By Tobi