Amazon.com.tr

Jika Anda tidak menyukai Amazon, Prime üyeliğinin fiyatında büyük bir artışa gitti. Önceki fiyatı kurdan bağımsız olarak birim bazında belirleyen Amazon, Prime için artık 7.90 TL yerine 39 TL olacak.

Jika Anda membutuhkannya, kirim email ke surat elektronik yang Anda butuhkan. İşte Amazon Türkiye’nin yeni Prime ücretiyle ilgili yaptığı açıklama;

“Değerli Prime üyesi,

Amazon Prime üyesi olduğunuz için teşekkürler. Sizi, üyeliğinizde yapılacak bir değişiklikle bilgilendirmek istiyoruz.25 Nisan itibarıyla Prime üyeliğinin fiyatını ayda 39 TL olarak güncelliyoruz. Mevcut üyemiz olarak, sizin için yeni fiyat 25 Mayıs’tan sonraki ilk fatura döneminizden itibaren geçerli olacaktır.

Prime ile sunduğumuz hizmet kalitesini artırabilmek için ilk günden bu yana yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu süre boyunca, Prime üyelerine özel, ertesi gün ücretsiz teslimat yaptığımız il sayısını 17’den 50’ye çıkardık, ücretsiz randevulu teslimat hizmetini ayrıcalıklarımıza ekledik. Prime Day ile sadece üyelerimize özel fırsatlar vermeye devam ederken, ‘Çok Al, Az Öde’ gibi kampanyalarda ayrıcalıklar sunduk.

Prime Video içeriklerimizi, dünyada büyük yankı uyandıran ‘Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’ dan sejenisnya yerli Amazon Originals yapımı ‘Rüyanda Görürsün’ gibi yerli, yabancı dizi ve filmlerle zenginleştirdik.

Prime ayrıcalıklarından yararlanmaya devam etmek için ek bir aksiyon almanıza gerek yok. Üyeliğinizle ilgili değişiklik yapmak isterseniz Hesabım>Prime sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkürler,
Amazon Prime ekibi”

amazon prime zam

Yeni fiyat, sürekli alışveriş yapan kişiler için yine mantıklı olsa da, az kullanan kullanıcılar için fazla diyebiliriz. Apakah Anda ingin Amazon Prime ücretleriyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

By Tobi