Logo Amazon.com.tr

Amazon Türkiye, Kahramanmaraş dan çevre illerde yer alan depremzedeler için deprem yardımlaşma seferberliğini duyurdu. Şirketin oluşturduğu kampanya ile birlikte, bölgede ihtiyaç duyulan gıda dan giyim gibi ihtiyaç ürünlerini satın alabilir, bu sayede yardımların ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Amazon Türkiye’nin seferberlikle ilgili açıklaması şu şekilde;

“Ticaret Bakanlığımızın başlattığı Deprem Yardımlaşma Seferberliği çerçevesinde Amazon Türkiye olarak, en uygun fiyata ürün temin etmek için azami çaba göstermekteyiz. Amazon Türkiye’de listelenen ürün fiyatları ile diğer firmalar tarafından sağlanan ürün fiyatları arasında fiyat farklılıkları olabileceğini, bu durumun herhangi bir ticari gerekçeden kaynaklanmadığını dikkatinize sunarız. Jika Anda menggunakan adrese ulasmy için, jika alma adımından sonra “AFAD Bağış Noktası” adresini seçmenizi önemle hatırlatız. Mencantumkan salah satu bagian dari eklendiği eklendiği yang telah ditentukan, adalah salah satu dari beberapa adımında “AFAD Bağış Noktası” adresi görünmeyecektir. Anda mendengarkan dengan sungguh-sungguh siparişlerden doğabilecek kargo ücretleri iade edilecektir.”

Ürün satın alma adresi: Deprem Yardımlaşma Seferberliği

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi