AMD Ryzen 7000 Paket Pertama Kampanyası

AMD benar-benar mencari tahu tentang AMD Ryzen 7000 Paket Kampanyasının di başladığını duyurdu. 1 Nisan 2023 tarif belirli Ryzen 7000 Seri Masaüstü işlemcileri satın oyun severler, AM5 anakartlarda dan DDR5 bellek kitlerinde büyük indirimlerden yararlanabilecek.

Platform AMD AM5 tidak boleh terlalu mahal, PCIe 5.0 dan DDR5 tidak memiliki bug AMD pada masa pakai platform. Hem oyun severler hem de performances beklentisi olan kullanıcılar X670 ve B650 anakartlarda indirimden yararlanabilirler. Anda dapat melakukan beberapa hal yang tidak boleh Anda lakukan dengan menggunakan top-top seperti Corsair, ADATA, GeIL, dan Kingston Technology yang menawarkan perangkat lunak 2x8GB dan 2x16GB DDR5 dengan perangkat penyimpanan internal yang lebih besar.

Oyuncular ayrıca topladıkları bu yeni bilgisayarları test etmek için, satın ldıkları işlemci ürünlerinde geçerli olan kampanyayla birlikte Star Wars Jedi: Survivor™ için by oyun kodu alacaklar. Kampanya dahilinde edinilen oyun kodları 6 Mayıs 2023 tarihine kadar buradan kullanılabilecek.

AMD Ryzen 7000 Paket Fırsatı kampanyası hakkında daha detaylı bilgiye buradan bakabilir, İtopya ve İncehesap kampanya sayfalarından dahil olan ürünlere göz atabilirsiniz.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%