Zen 4 Mimarili Ryzen Z1 Serisi İşlemci

AMD, meminta konsolidasi besar atau konsolidasi untuk pertama kalinya Anda bekerja dengan baik atau menggunakan Ryzen Z1 Serisi perangkat keras Anda. Ryzen Z1 Serisi, fitur sektör lideri atau deneyimleri-nya, yüksek pil performance sunan ve AMD RDNA 3 mimarisi tabanlı grafiklere sahip Ryzen Z1 ve Ryzen Z1 Extreme olmak yüksek yüksek performanslı şlemciden oluşuyor. AMD, Ryzen Z1 Extreme dapat digunakan di PC yang terhubung dengan konsol dari Asus ROG Ally atau seri Ryzen Z1 lainnya yang dapat Anda gunakan untuk membeli Asus dengan benar.

AMD Kurumsal Başkan Yardımcısı dan İstemci OEM Genel Müdürü Jason Banta, “AMD olarak konsollardan masaüstü bilgisayarlara ve taşınabilir el cihazlarına kadar yeni nesil oyun deneyimlerini sürekli geliştiriyoruz. Ryzen Z1 rusak, oyunculara heyecan verici oyun cihazlarında seçkin bir deneyim dan olağanüstü taşınabilirlik sunuyor.” dedi.

Yepyeni AMD Ryzen™ Z1 dan Ryzen™ Z1 Extreme İşlemciler

8 çekirdeğe ve 16 iş parçacığına sahip Ryzen Z1 Serisi işlemciler, nefes kesici görseller sunuyor. “Zen 4” yang berfungsi sebagai perangkat yang berfungsi dengan baik, memungkinkan Anda untuk melakukan apa pun yang Anda yakini sebagai sesuatu yang tidak diinginkan. AMD RDNA 3 mimarisi tabanlı grafikler ile birlikte oyuncular görsel olarak yoğun ve modern oyunları sorunsuz bir şekilde oynatabilecek güce sahip olacaklar.

Produk Perangkat Lunak AMD: Adrenalin Edition™, AMD Radeon™ Super Resolution, Radeon Chill, Radeon Image Sharpening, AMD Link, dan banyak lagi fitur yang dapat mengoptimalkan perangkat lunak. Untuk hal yang sama, Anda harus melakukan pekerjaan rumah tangga dan melakukan pekerjaan seni Anda dengan baik di halaman rumah Anda.

AMD Ryzen Z1 Series işlemciler, en yeni harici depolama and görüntüleme cihazlarına hızlı and kolay erişim için USB4’ün yanı sıra, en yeni LPDDR5 ve LPDDR5X bellek standartlarını detekleyerek daha hızlı oyun deneyimi için performans ve düşük gecikme s.

Model

Çekirdek/İş Parçacığı

Grafik

Cache

AMD Ryzen Z1 Ekstrim

8/16

12 AMD RDNA 3 hesaplama birimleri

24 MB

AMD Ryzen Z1

6/12

4 AMD RDNA 3 hesaplama birimleri

22 MB

Taşınabilir Yeni Bilgisayarlar İçin Tasarlandı

Windows 11 telah menemukan sistem yang tidak dapat diakses di mana saja, seperti Ryzen Z1 Seri işlemci cihazlar, Windows 11 uygulamalarının dan oyunlarının tamamını destekliyor. Pemutaran Xbox Game Pass Ultimate (keluar) dari PC Anda akan mendapatkan akses ke perangkat dan perangkat seluler apa pun yang akan diluncurkan. X86 mimarisi üzerine inşa edilen dan Windows 11 için hazır olan Ryzen Z1 Serisi cihaz kullanıcıları, popüler sosyal ve üretkenlik yazılımlarına da yerel erişimle sahip olacak. Ryzen Z1 cihazları aynı zamanda akıllı güç yönetimi ile donatılmış olup, bu sayede oyun oynayabilecek ve bu uygulamaları mükemmel pil ömrü ile çalıştırabilecekler.

Xbox donasi mengirim Roanne Sones, “Xbox’ta, oyun ihtiyaçlarına en uygun deneyim dan cihaz konusunda seçenek sunarak oyuncuyu merkeze koyuyoruz. Xbox Game Pass Ultimate ile hareket halindeyken oyun oynanabilen el bilgisayarları da hidil olmak üzere yüzlerce oyunu yeni cihazlara getiriyoruz. AMD’nin bu cihaz kategorisini buyyütmek için yeni islemcilere yatırım yaptığını görmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

Ryzen Z1 Serisi Cihazlar Yakında Piyasada

AMD Ryzen Z1 bekerja sama dengan Asus ROG Ally’de ile satışa sunulacak. Asus ROG Ally’nin bulunabilirliği dan fiyatı hakkında daha fazla bilgi 11 Meis’ta Asus tingkatından duyurulacak.

Asus ROG Ally

Asus Oyun İş Birimi Ürün Yönetimi Direktörü Shawn Yen, “Harika biroyun deneyimi yaşamak, bir koltuğa veya şarj cihazına bağlı olmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Yeni Ryzen Z1 Series işlemcilerle ister seyahat ediyor, ister işe gidip geliyor, isterseniz de sadece oyun oynamak istiyor olun, üstün bir taşınabilir oyun deneyimi sağlamak için gereken gücü, görselliği ve verimliliği sunmak için AMD ile birlikte yoruz.” dedi.

By Tobi