Pertandingan Kematian Tim Apex Legends

Apex Legends’in 16. sezonu 14 Şubat tarihinde çıkacakken geliştirici Respawn Entertainment yayınladığı bir blog yazisinda oyun için team deathmatch modunun geleceğini duyurdu.

Langkah pertama yang harus dilakukan adalah apakah tim deathmatch akan diizinkan untuk diperiksa. Mod, altı kişilik iki takımın üstünlük için yarıştığını görecek. 30 tahun lebih lama dari yang lain. Maçı almak için iki tur kazanılması gerekecek. Bir deathmatch oyununun unununun başlangıcında, karakterinizi dan beş silah teçhizatından birini seçecekiniz. Her ikisini de yeniden doğmalar arasında değiştirmeniz mümkün olacak.

Di zaman Respawn Entertainment, Anda akan mendapatkan deathmatch benzeri olan Arenas’ı kaldırıyor. Stüdyo, 3v3 oyun modunun, Apex’in savaş mekaniğinde ustalaşmak için iyi bir yer olma hedefine ulaşmadığını söylüyor. Respawn, 7 Mart’ta sınırlı süreli oyun modlarından oluşan oynatma listesi olan Mixtape’i tanıtacak. Daftar pilihan, Control, Gun Run, dan Team Deathmatch gibi favoriteleri izin verecek. Jika Anda menggunakan Nemesis, Anda dapat menggunakan perangkat lunak ini hanya dengan energi silahi dari elekleycek.

16. Sezon, oynanabilir yeni bir karakter sunmayacak. Geliştiricici yeniden işlenmiş bir sınıf sisteme ekleyecek. Respawn, ciri-ciri utamanya adalah: Assault, Recon, Skirmisher, Controller, dan Support. Her sınıfın benzersiz bir ayrıcalığa erişimi olacak.

Respawn, oyunu yeni başlayanlar için daha ulaşılabilir hale getirmek için yeni oyuncuları botlarla karşı karşıya getirecek yeni bir oryantasyon maç sisteme de ekliyor.

Diğer taraftan oyunun mobile sürümü için kapatma kararı alındığını da hatırlatmadan geçmeyelim.

By Tobi