Apple Bayar Nanti

Apple, yeni finansal hizmeti Pay Later’i duyurdu. Bu sistem sayesinde satın aldığınız şeyleri faizsiz dan ücretsiz olarak 4 take bölebiliyorsunuz. Kullanıma hizmet açıldı ancak erken erişim için davet edilecek rastgele kullanıcılar kullanabilecek. Bayar Nanti untuk iOS 16.4 ve iPadOS 16.4 yüklü cihazlarınızda kullanabileceksiniz. Apple, Bayar Nanti’ sebagai “pemberian uang tunai untuk pembayaran akhir”.

Apple Bayar Nanti

Alışverişlerinizi altı hafta içinde dört ödemeye bölebilirsiniz. Elbette her şey Apple Wallet’s to take up edilebilir and yönetilebilir durumda. Bayar Nanti kredilerine 50 untuk 1.000 ABD dolar untuk uang tunai. Kredi onaylandıktan sonra, online ödeme sırasında dan uygulamalarda Apple Pay’i seçtiğinizde “Sonra öde” seçeneğini göreceksiniz.

Apple Bayar NantiPay Later ayarlandıktan sonra, bir satın alma işlemi yaparken doğrudan ödeme akışında da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu hizmetin şimdilik sadece ABD’de kullanılabileceğini belirtelim. Ayrıca hizmet önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara açılacak.

By Tobi