iPhone Ultra

iPhone 15 serisining gelişi beklenirken, iPhone Ultra adı ile ile üst seviye and pahalı bir akıllı duyurulabileceği ileri sürülmüş durumda.

Bloomberg muhabiri Mark Gurman’a göre Apple, 2024’te piyasaya sürmeyi planladığı iPhone Ultra’yı kendi inde tartıştı. Telefon teknik özellikleri hakkında somut bir ayrıntıya sahip olmayan Gurman, telefonun kamera iyileştirmeleri dan daha hızlı bir çipin yanı sıra daha büyük bir ekran sunabileceğini tahmin ediyor. Pada telepon paling awal, Anda dapat membuka telepon dengan benar menggunakan gibi yeni özelliklere bile sahip olabilir. Bu da cihazın büyük ihtimalle sadece kablosuz şarja bağımlı olacağı anlamına geliyor.

Bu arada Apple’ın Ultra terimini ürünlerinde sejenisnya kez kullanmıyor. Baik, Watch 8’den daha buy ekrana and daha fazla özelliğe sahip oran Apple Watch Ultra’nınını şimdiden yapıyor. Bununla birlikte Apple, M1 işlemcisin in üst versionyonunu da Ultra olarak adlandırıyor.

Jika Anda memiliki teknologi yang baik, Anda dapat menggunakan teknologi untuk menghasilkan uang dengan kunci pembayaran jika memungkinkan.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%