Apple Karma Gerçeklik Başlığı MagSafe

Apple dapat meningkatkan kemampuan untuk membuka WWDC 2023 jika Anda memiliki hak cipta, karma gerçeklik di hakkında yeni iddialar da gelmeye devam ediyor. Son olarak Bloomberg’den Mark Gurman, yeni bülteninde Apple karma gerçeklik başlığının pil packagei ve şarj cihazı hakkında ayrıntılar paylaştı. Banyak yang harus Anda ambil jika kadar iPhone Anda sama dengan beberapa kali jika Anda melepasnya dan USB-C akan bekerja dengan sangat baik. Hatta bunun 2021’de piyasaya sürülen iPhone için MagSafe Battery Pack ürününe benzediği söyleniyor.

Gurman, pil takımının özel bir yuvarlak konektörle biten dan mıknatıslar aracılığıyla kulaklığa bağlanan bir kabloyla bağlandığını açıklıyor. İlginç olan nokta, konektörün döndürülebilir olması. Anda dapat menggunakan konektörün kullanıcıların kullanım sırasında kalmasını sağlamak için saat yönünde çevirerek başlığa kilitleyebilmesi sağlanacak.

Gurman ayrıca, kulaklığın mevcut tüm birinci tingkat iPad uygulamalarını ve yüzlerce üçüncü taraf uygulamasını, geliştiricilerin uygulamalarını yeniden düzenlemesine gerek kalmadan karma gerçeklikte çalıştırmasını bekliyor. Ek olarak medititasyona odaklanan yeni bir Sağlık uygulaması sağlanacak.

Apple karma gerçeklik başlığının 3.000 dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

By Tobi