Skype Silikon Apple

Microsoft, Apple Silicon Tabanlı Mac modelleri in bir Skype yayınlamakta biraz gecikti hatta Apple, işlemcilerinin tüm neslini çoktan değiştirdi. Neyse ki sonunda istemci hazır. Skype Insider 8.94.76.302, platformlarda (Web için Skype) mevcut dan M1 ile M2 tabanlı Apple bilgisayarlar için iyileştirmeler dan farklı platformlarda çeşitli hata düzeltmelerini beraberinde getiriyor.

Skype Önizleme 8.94.76.302 Yenilikleri Neler?

Yeni istemci Apple Silicon için hazır olmasının yanı sıra bazı hata düzeltmelerine de sahip. Mengunduh PDF dari iOS dapat dilakukan dengan benar dan dengan bantuan perangkat lunak. Android, MSIX, iOS’ta bazı sohbetlerde gizlenen adlar, Edge tarayıcısında engellenen Skype bildirimleri, yerel arama ekranının Skype iOS’ta bırakıldığında bile sürekli olarak görüntülenmesi, Galeriye giderken ve iOS’ta web bağlantılarına geçerken uygulamanın kitlenmesi gibi sorundlar atauta.

En son Skype Insider güncellemesini situs web resmiinden indirebilirsiniz. Skype’ın ilk sürümlerini test etmek istiyorsanız, official Skype Kullanıcı Geri Bildirimi web sitesinde görüşlerinizi bildirdiğinizden ve fikirlerinizi Microsoft ile paylaştığınızdan da emin olun. Tes yang paling penting dan risikonya adalah istemeyenler ise güncellemeyi önümüzdeki haftalarda alacak.

By Tobi