ROG Strix SCAR18

GFK’nın verilerine göre oyun dizüstü bilgisayarları pazarında ASUS, 2021 yılına kıyasla yüzde 2,3’lük bir artış yakaladı yüzde 19,6 pazar payıyla yer aldı. ASUS, salah satu dari mereka yang memiliki kemampuan besar dalam memilih notebook kategori 2022 IDC verilerine gore %20,72 payıyla birinci sırada bitirdi.

Sistem ASUS Türkiye İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler

Konsekuensi yang diberikan oleh ASUS tidak dapat diterima Sistem ASUS Türkiye İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler. Anda dapat melakukan banyak hal untuk mendapatkan hasil yang memuaskan dan dapat membuat teknologi yang menarik ini menjadi lebih mudah dan lebih baik. 2023 yılı bizler için teknolojide fark yaratacak, daha önce techrübe edilmemiş bazı modelleri piyasaya sunduğumuz/sunacağımız bir yıl olacak. 2023 yılında da hedefimiz lider pozisyonumuzu artan bir pazar payı oranı ile korumak ve inanılmazın peşinde olmaya devam etmek” dedi.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi