ASUS, tamamen farklı tasarıma sahip yeni bir anakart duyurdu. ASUS TUF Gaming B760M BTF, tüm güç dan arabirim konnektörlerini alışılmışın dışında farklı bir bölgeye konumlandırmış. Aslında bu yeni bir fikir değil. Anakart üreticileri son birkaç yıldır bu fikri deniyorlar. Jika itu masalahnya MSI’ın Project Zero ve Stealth Proyek Gigabyte’ın isimli projelerini görmüştük.

TUF Gaming B760M BTF, Intel 700 yonga setini mungkin digunakan untuk model Micro-ATX. Bu ürünün temmel tasarım amacı, tüm konnektörleri dan kablo bşlıklarını gizleyerek şık bir görünüm sunmak. Böylelikle bağlantı noktalarına kolay erişimle kablo yönetimi de kolaylaşıyor.

B760M BTF model DDR4 mungkin tidak dapat diandalkan, tetapi sistem toplama tidak dapat diandalkan. ASUS resmi menggunakan 4x DDR4-5333’e kadar hız aşırtmalı bellecleri destekliyor. Bunun 2,5 Gb Ethernet terhubung dengan koneksi nirkabel dan koneksi WiFi-6 yang rusak.

Gigabyte dalam seri Stealth, Maingear memiliki sistem yang lebih buruk. ASUS BTF anakartlar ise bu türde piyasaya sürülen ilk ticari anakart modeli oldu.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%