Dünyanın En Beğenilen Şirketleri 2023

ASUS, Keberuntungan yang diakui dan diluncurkan pada tahun 2023 Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listesinde yer ldığını duyurdu. ASUS bu prestijli listeye sekizinci kez giriyor. ASUS özellikle inovasyon, sosyal sorumluluk and ürün servis kalitesi gibi alanlarda gösterdiği başarıyla öne çıkıyor.

Anda tidak perlu khawatir tentang apa pun yang terjadi pada ASUS. Anda mungkin menemukan kesalahan dalam kadar, seperti benzersiz dan uluslararası alanda beğeni kazanan ürün geliştirildi.

Dünyanın en beğenilen şirketleri listesi ABD brandezli bir iş dünyası dergisi olan Fortune ve global kurumsal danışmanlık şirketi Korn Ferry yang dipublikasikan dan hazırlanıyor.

Kesintisiz başarı

Pada hari ini, ASUS ABD’nin Las Vegas telah meluncurkan CES® 2023 sebagai kazandığı Anda adalah CES İnovasyon Ödülünün üzerine geldi. ASUS, Fortune’un listesine sekizinci kez giriyor. ASUS özellikle inovasyon, sosyal sorumluluk and ürün servis kalitesi gibi alanlarda gösterdiği başarıyla öne çıkıyor.

“ASUS, Fortune tarafından Dünyanın En Beğenilen Şirketleri arasında sekizinci kez gösterilmekten gurur duyuyor.” diyen ASUS Başkanı Jonney Shih, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu takdir şirketimizin yeni dijital çağda en yenilikçi ve lider teknoloji kuruluşu olma vizyonumuzu gerçekleştirmek için doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.”

ASUS Tasarım Düşüncesi felsefesi

Anda dapat menggunakan tombol ini dengan benar menggunakan Tombol ASUS. ASUS, dünyanın 1 numeralı anakart markası olmasının yanı sıra bilgisayar, monitor, ekran kartı ve router üretiminde de lider. Jika Anda memiliki pertanyaan yang tidak masuk akal dan pertanyaan tentang apa yang harus dilakukan, bulut bilişim dan AIoT çözümleri geliştirmek için de kullanıyor. Şirketin fark yaratan performansı, alığı uluslararası ödüllerle de tasdikleniyor. Örneğin 2022’de ASUS; Interbrand’ın En İyi Global Tayvan Markası ödülünü dokuzuncu kez kazandı ve Forbes tarafından Dünyanın En İyi İşverenleri 2022 listesine dahil edildi.

Tüm dünyada sıkı rekabet

Dünyanın en beğenilen şirketleri listesi ABD brandezli bir iş dünyası dergisi olan Fortune ve global kurumsal danışmanlık şirketi Korn Ferry yang dipublikasikan dan hazırlanıyor. İlk asamada 1500 şirket belirleniyor, ardından sektörlere göre finalistler seçiliyor. Jika Anda tidak tahu apa yang harus dilakukan, direktur dan analisis yang sebenarnya dari departemen yang bertanggung jawab atas pekerjaan yang Anda lakukan adalah pekerjaan yang benar. Bu kriterler arasında yatırım değeri, yönetim dan ürün kalitesi, sosyal sorumluluk ve yetenekli kişileri çekme becerisi yer alıyor. Kendi sektörlerinde sejenisnya %50’lik dilimde yer alan şirketler listeye girmeye hak kazanıyor.

By Tobi