Atomic Heart dan THE FINALS için NVIDIA Game Ready Sürücüsü Geliyor

NVIDIA, bugün NVIDIA DLSS 3 detekli Jantung Atom sudah 7 Mart’ta başlayacak olan THE FINALS versi beta için yeni bir GeForce Game Ready Sürücüsü yayınladı. Anda mungkin pernah mendengar GeForce RTX 30 dan 40 Seri GPU dari Google Chrome dan Microsoft Edge tarayıcıları aracılığıyla yayınlanan herhangi by videonun kalitesini artırmak için zeka kullanan RTX Video Super Resolution (VSR) desteğini de sunuyor.

NVIDIA DLSS 3 ile Atomic Heart tidak tersedia

21 Şubat’ta Atomic Heart piyasaya sürüldüğünde, GeForce RTX oyuncuları, NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLSS 2 ve NVIDIA Reflex teknolojileriyle deteklenen oyunda, üst düzey bir performans yakaladılar.

DLSS 3 dan lainnya, GeForce RTX 4090 dengan kinerja 4K %90 menghasilkan 184 FPS dan menggunakan rakam GeForce RTX 4080 untuk %80 menghasilkan 146 FPS yang Anda inginkan. 1440p’de GeForce RTX 4070 Ti ile DLSS 3, 160 FPS’in üzerinde maximum ayarlarda çalışan performancesı %62 artırıyor. DLSS 3 memberikan CPU yang memungkinkan Anda untuk bekerja dengan baik.

THE FINALS kapalı betasıyla oyuna hazır

Memulai Studios’un ITU FINAL, mahvolmuş bir dünyada geçen, benzersiz oyun deneyimleri sunan, ücretsiz bir nişancı oyunudur. Merakla beklenen atau ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere NVIDIA teknolojileriyle destekleniyor:

  • Refleks NVIDIA – Menu Seçenekler tek bir tıklamayla etkinleştirilen Reflex, sistem gecikmesini %55’e kadar azaltarak oyunu daha da duyarlı hale getiriyor dan oyun içindeki gecikmelerin azaltılmasına yardımcı oluyor. FINALS gibi rekabetçi nişancı oyunlarında Reflex desteği, oyunculara ölüm kalım arasındaki farkı yaratabilecek bir rekabet avantajı sağlıyor.
  • NVIDIA DLSS – RTX oyuncuları, yapay zeka detekli NVIDIA DLSS technolojisini etkinleştirerek performansı en üst düzeye çıkarıyor.
  • NVIDIA RTXGI, binalar havaya uçarken ve duvarlar çökerken ışık ve gölgeyi doğru bir şekilde hesaplamak için kullanılıyor. RTXGI, anında daha zengin dan daha gerçekçi global aydınlatma üretmek için donanım hızlandırmalı ışın izlemeyi kullanıyor. Oyuncular, RTXGI’nin Dinamik modunun çevre etrafında gerçekçi bir şekilde sıçrayan ışığı deneyimleyebilirken, hacimsel sis ve dumanla kaplanmış dünyayla etkileşime girebiliyor.

7 Mart’ta iki haftalık yeni kapalı betası, oyunculara bu yıl piyasaya sürülmeden önce ITU FINALS’ı deneyimleme şansı veriyor.

NVIDIA RTX Video Super Resolution dirancang dengan baik

RTX Video Super Resolution, GeForce sahiplerinin yapay zeka ile geliştirilmiş netlik ile 1440p atau 4K ekranlarda iyileştirilmiş videoları izlemelerine olanak tanıyan bir yapay zeka görüntü işleme yükseltme aracıdır. GeForce RTX 30 ve 40 Serisi GPU’lar, video kalitesini artırmak için Chrome or Edge tarayıcılarınızda oynatılan daha düşük çözünürlüklü videoları işliyor.

NVIDIA Tensor Core akan menggunakan teknologi yang memungkinkan Anda untuk menggunakan teknik yang lebih baik dari RTX VSR, membuat artefak atau membuat perangkat keras dan perangkat keras yang lebih besar. RTX VSR, Twitch, YouTube, Netflix, Disney+, atau platform utama lainnya yang memungkinkan Anda membeli video yang lebih banyak.

GeForce Experience’In Optimal Ayarları tarafından desteklenen yeni oyunlar

GeForce Experience memungkinkan Anda untuk mendapatkan hasil yang optimal, sistem donasi yang mungkin Anda miliki atau pilih salah satu opsi yang memungkinkan Anda bekerja dan mengoptimalkannya dengan cara apa pun. 1000’den fazla desteklenen oyuna son sürücü sürümüyle 7 oyun daha eklenmiş oluyor.

  • Jantung Atom
  • Kompi Pahlawan 3
  • Warisan Hogwarts
  • TEWAS
  • The Settlers: Sekutu Baru
  • Warlander

By Tobi