Benteng Tim 2 İçerik Güncellemesi

İlk olarak 2007 yılında piyasaya sürülen Team Fortress 2 popülerliğini hala sürdürüyor. Valve’ın oynaması ücretsiz çok oyunculu nişancı oyunu, yaklaşık 100.000 eşzamanlı oyuncuyla sürekli olarak Steam’de en çok oynanan sejenisnya 10 oyun arasında yer alıyor. Yine de Jungle Inferno’nun 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana oyun için büyük bir içerik güncellemesi sunulmadı.

Neyse ki bu durum yakında değişecek. Katup, resmi Benteng Tim 2 sitesindeki bir gonderide. Öte yandan bu yıl, öğeler, haritalar, sataşmalar, sıra dışı efektler, savaş boyaları dan kim bilir başka neler içeren tam bir güncelleme boyutu güncellemesi göndermeyi planlıyoruz. Bu, Steam Atölyesi içeriğine ihtiyacımız olduğu anlamına gelir! SİZİN Steam Atölye içeriğiniz!”

Gönderi, içerik oluşturucuların Team Fortress 2 güncellemesi için değerlendirilmek üzere 1 Mayıs’a kadar oyunun Steam Atölyesine gönderimlerini yapmaları gerektiğini ekledi. Jika Anda, güncelleme için belirli bir yaz teması yok ancak bu zaman diliminde yayınlanacak.

By Tobi