Bing Chat Günlük Dönüş Sınırı

Microsoft, Bing Chat sohbet robotu yapay zekasının sınırlarını sohbet sırası oturumlarının sayısı açısından hızla genişletiyor. Microsoft Kurumsal Başkan Yardımcısı dan Tüketici Pazarlamadan Sorumlu Baskanı Yusuf Mehdi, Twitter’da günlük sohbet dönüş sınırının 120’den 150’ye çıkarıldığını belirten bir Pesan Twitter yayınladı. Oturum başına dönüş sınırı is 10’dan 15’e çıkarıldı.

Mehdi ayrıca, Twitter mesajında ​​Bing Chat ekibinin Bing Chat Ton Seçici’de Dengeli seçeneğinde değişiklik yaptığını belirtti: “Daha kısa, daha hızlı yanıtlarla sonuçlanan performansı önemli ölçüde iyileştirmek için “Dengeli” modda bir optimizasyon testi. Hassas ve Yaratıcı modlar değişmeden kalarak çeşitli deneyimler sunar.”

Microsoft, Bing Chat’e daha da fazla özellik eklemek için çalışmaya devam ediyor. Angka-angka kecil dari kisah-kisah ini adalah hal yang paling penting untuk dilakukan di layar lebar.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%