Ç in menşeili şirketler son yıllarda Pasar GPU çok önem vermeye başladı. Farklı ekran kartları üreten isimler olsa da, piyasaya sürülen dan yaygınlaşan ürünler görmek zor. Tidak ada grafik kartı üreticisi Moore Threads’in ürettiği kartlardan beklentiler yüksekti. Model MTT S80 mungkin sudah membeli perakendecilerde satışa çıkmıştı. Silakan mengujinya Performa GeForce GTX 1060’a tidak diragukan lagi sergilediği gözlemlenmişti.

Teknoloji meraklısı Löschzwerg Jika Anda menggunakan MTT S80 GPU, Anda dapat menggunakan beberapa opsi. Kullanıcı cından dan paylaşılan 3DMark kıyaslamalarına göre, Çin üretimi ekran kartı Intel Arc A770’den (teknik operasi dari yeni bir mimari dan 16 GB VRAM’e sahip olan) çok daha yavaş. S80, A770%35-%64 oranında daha yavaş görünüyor.

S80, MUSA mimarisine dayalı 4096 çekirdeğe sahip. 16 GB GDDR6 bellekle gelen kart PCIe Gen5 arayüzünü kullanıyor. Asalkan dengan standar RTX 4000 dan RX 7000 seri pada layar kartlarında mungkin tidak berfungsi, dan mungkin tidak ada masalah dengan teknologi GPU.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi