Cooler Master MasterAccessory Gem

Cooler Master, serahkan kepada Anda jika Anda tidak ingin mendengar apa pun darinya, Anda harus membuka kuncinya dengan tutukuler atau Permata MasterAccessory. Hem siyah hem de beyaz renk olarak mevcut olan bu altıgen düzenleyiciler, oyun alanınızı hem düzenli hem de estetik açıdan hoş tutmayı amaçlıyor.

Dağınıklık Dışarı, Eğlence İçeri

Banyak item yang harus dikerjakan dan item yang tidak dapat diubah dapat digunakan dengan hati-hati, dan Gem ile düzenli kalmak zahmetsiz olabilir. MasterAccessory Gem, sağlam bir çelik çekirdeğe sahip dan kendi ağırlığının 5 katına kadar dayanmasını sağlar. Çevre birimlerinde 2 kilograma kadar tüm favouri oyun ekipmanlarınızı tek bir yerde bir arada tutmak için Gem’i kasanıza takmanız yeterlidir. Kulaklıklarınızı, oyun tablalarınızı dan hatta cep telefonlarınızı çizilmelere karşı korumak için tüm temas noktaları yumuşak kaplanmıştır. Sambungkan kabel ke kabel mana pun, kabel mana saja, atau kabel apa saja yang dapat digunakan untuk menyambungkan kabel ke kabel yang lebih besar.

Cooler Master MasterAccessory Gem

Yerde-nya, koşulda-nya

Gem’in montaj çözümlerine benzersiz yaklaşımı, kendisini yapıştırabileceği yüzeylerde neredeyse sınırsız hale getirir. Yumuşak koruyucu dolgu ile birleştirilmiş yerleşik mıknatıslar, değerli kurulumunuzda kaymadan veya çizik bırakmadan Gem’i çeşitli manyetik yüzeylere sağlam bir şekilde monte eder. Kulaklığınızı kasanızın temperli cam veya acrylic yüzeylerinde saklamak mı istiyorsunuz? korkmayın! Cooler Master’ın SandwichTech yapısından yararlanan MasterAccessory Gem, kalınlığı 4 mm’ye kadar olan çeşitli manyetik olmayan malzemelere etkili bir şekilde monte edilebilir. Dengan montaj yöntemi, Gem’i ek takviye gerektirebilecek ağ gibi manyetik malzemelere sabitlemek için de kullanılabilir. Tabii ki, daha geniş bir uyumluluk and yaratıcı kullanım yelpazesinin kilidini açmak için çift publisitas bant (dahil değildir) ekleme seçeneği de var.

Küçük Ama Güçlü

Bu kadar küçük bir aksesuarın oyun kurulumunuzda bu kadar büyük bir fark yaratabileceğini hayal etmek zor, ancak Gem’i bir kez denediğinizde geri dönmekte zorlanacaksınız. Elinizdeki Gem ile en sevdiğiniz PC kasasını kolayca geneişleyen zevklerinizi, isteklerinizi dan ihtiyaçlarınızı karşılamak için büyüyen bir depolama sistemine dönüştürün.

By Tobi