Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Cooler Master, dalam beberapa kasus yang mungkin Anda perlukan untuk memilih: TD500 Mesh V2. TD500 Mesh V2 dengan geometrik tas tangan versi asli, perangkat keras PC yang tidak dapat dilepas dapat digunakan di mana saja.

TD series, lansmanından bu yana Cooler Master’in en başarılı kasa serilerinden biri oldu. 120 mm ARGB fanlarla eşleştirilmiş benzersiz üç boyutlu ön paneliyle en dikkat çekici olan TD kasaları, bakılan açıya göre değişen, sürekli değişen bir ışık efekti sağlar. Temperly cam yan panelin yüzeyi boyunca uzanan elmas kesim gravürler, geometrik temayı güçlendiriyor.

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

TD500 Mesh V2, jika Anda menggunakan tek örneği tasarımı korumakla kalmaz, aynı zamanda rakipsiz kinerja termal için daha kalın radyatör uyumluluğu da olmak üzere kasanın işlevsel özelliklerini geliştirir. Jika Anda ingin memasang kabel USB 3.2 Gen 2 Tip C, pasang dan gunakan PSU untuk menghubungkan perangkat PSU dengan benar.

  • Jala Poligonal – Teknologi Cooler Master dengan Jaring Halus menggunakan Jala Poligonal, sehingga konturnya tetap lurus dan sepanjang waktu dapat digunakan untuk menyaring dan menyaringnya selama beberapa saat.
  • Penggemar ARGB – Kipas RGB yang terang benderang, sistem miktarda akan memungkinkan Anda untuk menggunakan Jala Poligonal pada panel yang dapat dilepas.
  • USB 3.2 Gen 2 Type C Desteği – Pada panel yang terhubung dengan USB 3.2 Gen 2 Type C yang terpasang dengan benar, baik baterainya, tidak akan berfungsi dengan baik.
  • Çok Yönlü Soğutma Seçenekleri – Anda dapat menggunakan ukuran 120 mm fan desteği dan 360 mm ön ve üst radyatör desteği, performanstan ödün verilmemesini sağlar.
  • Alet Gerektirmeyen Crystalline TG Yan Panel – Temperly cam yan panelin kenarlarını kapplayan crystal tasarım, iç kısımlara hızlı erişim için tamamen alet gerektirmez. Temperly cam yan paneli daha fazla sabitlemek için isteğe bağlı bir vida takılabilir.
  • Çıkarılabilir Kapaklı PSU Bölümü – TD500 Mesh V2’nin çıkıkarılabilir PSU kapağı, kullanıcıların benzersiz PSU tasarımlarını özgürce sergilemesine veya daha gizli bir estetik ile tutmasına olanak tanır. Pada saat ini, PSU dapat digunakan untuk menyambungkan perangkat ke perangkat keras.
  • Çıkarılabilir Üst Panel – Montaj sırasında bileşenlere daha iyi erişim için üst panel tamamen çıkarılabilir. Kullanım kolaylığı, fan ve radyatör gibi soğutma çözümlerinin montajını da kolaylaştırır.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi