Pulau Mati 2 Çıkış Tarihi

Yayıncı Deep Silver dan geliştirici Dambuster Studios diakui dan Dead Island 2 çıkış tarihi sonunda açıklandı. Geliştirme stüdyolarındaki sayısız gecikme dan iptalin ardından, uzun zamandır beklenen devam oyunu nihayet altın statüsüne ulaştı dan 21 Nisan tarihinde yayınlanacak.

Yapılan resmi menyatakan, “Deep Silver dan Dambuster Studios, uzun süredir beklenen zombi öldürme destanı Dead Island 2’nin altın olduğunu bugün doğrulamaktan hem kesinlikle heyecanlandılar hem de tamamen rahatladılar. Bir kutlama olarak, iki şirket de hayranların bekleyişini kısaltmaya ve oyunu beklediklerinden bir hafta önce yayınlamaya karar verdi. Zombi katliamı şimdi 21 Nisan 2023 Cuma günü başlayacak.” ifadelerine yer verildi.

Oyun yaklaşık dokuz yıldır geliştirme aşamasındaydı ancak Gamescom 2022’deki bir duyuru fragmanının ve Aralık 2022’deki bir gösterimin ardından artık gerçek bir çıkış tarihimiz var. Video yang diputar dan dipotong kecil-kecil dapat menyebabkan kerusakan yang sangat besar, atau piyasaya sürülmeden önce açıklanacak.

Dead Island 2 sedang dalam proses, oyunun PC (Toko Game Epik), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S dan platform Xbox One tersedia selama ini.

By Tobi