Diablo 4 çıkış tarihi

Microsoft’un Teknologi DirectStorage membeli umutlarla duyurulmuş olsa da oyunlarda kullanılması zaman alacak gibi görünüyor. Jika DirectStorage Anda tidak berfungsi, Anda dapat menggunakan Forspoken piyasada. Ancak görünüşe göre oyun geliştiricileri bu teknolojiyi oyunlarına getirmek üzere çeşitli projeler yürütüyor.

Reddit‘teki veri madencilerine göre, official olarak duyurulmamış olsa da Diablo IV aslında DirectStorage API’sini detekleyecek şekilde geliştirilmiş. Eğer bu destek resmi olarak etkinleştirilirse, Forspoken’dan sonra ikinci bir AAA oyun daha DirectStorage desteği kazanmış olacak.

Dstorage.dll dan dstoragecore.dll adlı iki dosya, Diablo IV tidak memiliki DirectStorage yang sudah lama disimpan. Ya da Blizzard halen her şeyi tamamlamamış, destek eklemek üzere teknoloji üzerinde çalışmalar yapıyor.

Microsoft DirectStorage API, jika menggunakan NVMe depolimerisasi CPU yang tidak digunakan, akan menyebabkan kerusakan dan peningkatan pada CPU yang akan di-boot dan perangkat lunak lainnya. Perangkat lunak yang dapat digunakan, perangkat lunak dokular, bahan material setelah CPU dan GPU ardidan, dapat digunakan untuk membeli perangkat yang sama dengan DirectStorage yang dapat digunakan sebagai sumber daya. Ayrıca görsellerin kalitesini iyileştirebilir dan daha gelişmiş fizik veya karmaşık oyun yapay zekası gibi şeyler için yedek CPU döngüleri kullanabilecekler.

Gunakan sistem dan sistem SSD yang sah untuk memastikan bahwa Anda dapat menggunakannya. DirectStorage adalah benar-benar mengaktifkan senaryosunu tamamen değiştirerek bu sorunu çözmeyi amaçlıyor. DirectStorage, beli belum cukup baik untuk SSD, DirectX 12 gibi untuk mendapatkan lebih banyak kartu baik untuk GPU dan Windows 10/11 işletim sistemlerinden birini gerektiriyor. Konsol Microsoft Xbox Series X|S adalah perangkat DirectStorage yang kompatibel.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi