Dishonored: Kematian Orang Luar Ücretsiz

Epic Games Store memiliki Dishonored: Death of the Outsider ve City of Gangsters oyunlarını ücretsiz olarak veriyor. 259 dan 59 TL fiyatlı oyunlar geçtiğimiz haftaki Adios ve Hell Is Others‘ın yerini almış durumda.

Dishonored: Death of the Outsider’da bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük suikasti gerçekleştirmek için eski akıl hocası Daud ile bir aray gelen Billie Lurk rolüne bürüneceksiniz. Dishonored 2’nin imza oynanışı ve sanat tarzı üzerine inşa edilen Death of the Outsider, acımasız dövüş sistemleri, özgün bölüm tasarımları ve her seçiminin etkisini görebildiğiniz sürükleyici bir hikaye gibi serinin öne çinikan içylerlik.

City of Gangsters adlı taipan oyununda, sıfırdan bir suç örgütü kuracak dan onu devasa bir untuk sayma makinesine dönüştüreceksiniz. Oyunda yasadışı içki satış noktaları and yasadışı içki imalathaneleri inşa edecek, sonradan tahsil edeceğiniz iyilikler yapacak, borçlularınızın peşine düşecek and polise rüşvet vereceksiniz.

Dishonored: Kematian Orang Luar ve Kota Gangster oyunlarını 9 Şubat tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelecek haftanın oyunu ise bir değişiklik olmazsa Resep untuk Bencana olacak.

Jika Anda memiliki teknologi yang baik, Anda dapat menggunakan teknologi untuk menghasilkan uang dengan kunci pembayaran jika memungkinkan.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%