DJI Mini 2 SE

DJI diakui dan orijinaline memiliki model drone Mini 2 SE duyuruldu. Peki geliştirilmiş iç aksama sahip selefi ile aynı tasarıma sahip olan drone neler sunuyor?

DJI Mini 2 SE Özellikleri

Mini 2SE, orijinalinin iki katı menzille ancak neredeyse aynı uçuş süresiyle geliyor.

Drone, DJI memiliki kategori yang tidak dapat diganggu gugat karena ini adalah saat yang tepat untuk mengalihkan perhatian Anda. Jika Anda menggunakan DJI Mini 2 SE, pastikan modelnya memiliki ukuran yang kompak dan kompak dan seyahat apa pun yang Anda inginkan. Drone artık DJI’nin OcuSync 2.0 iletim sistem ile birlikte geliyor, bu da drone’nun original Mini SE’nin iki katı menzilde uçabileceği anlamına gelmekte. Drone artık video beslemesini 10 km’ye kadar daha uzun mesafelerden aktaracak.

Pil ömrü tarafında drone tek bir şarjla 31 dakika uçabiliyor. Orijinaliyle karşılaştırıldığında Mini 2 SE, yalnızca bir dakikalık ek uçuş süresi sunuyor. 249 gramdan hafif olması, seyahat ve depolama için oldukça hafif olmasını sağlıyor.

Kamera Mini 2 SE, Mini SE ile aynı sensors sahip. Video Drone 2.7K dan foto 12MP dengan sensor 1/2,3 inci CMOS untuk tampilan kamera gimbal. Sonuç olarak, yeni DJI drone, yeni başlayanlar için harika bir seçenek.

Dapatkan 369 dolar dari uang tunai yang Anda bayarkan dan dapatkan uang tunai dari matahari. Drone memiliki berat ekstra, pervaneler, dan kasa içeren Fly More Combo paket perangkat keras. Paket ini adalah 519 dolar.

By Tobi