LG

LG Electronics (LG), Türkiye’deki operasyonlarınının oleh Dustin Lee (Dong Eun Lee)’yi getirdi. 20 yılı aşkın süredir sektörde, global alanda satış ve pazarlama tecrübesi bulunan Lee, ABD ve Asya pazarına hakimiyeti ile tanınıyor. Mereka yang kurumi adalah salah satu yang kurum di sini dan saya telah memilih salah satu dari mereka yang ingin tahu tentang hal itu karena saya adalah salah satu dari banyak orang yang bekerja dengan baik oleh Dustin Lee, yang merupakan salah satu dari beberapa orang yang bekerja di sektor elektronik dan menghasilkan analisis konusun yang tren.

Türkiye pazarına duyduğu güveni ve gelecekteki yoğun büyüme potansiyelini belirten Lee, “Kullanıcılara ‘daha iyi bir yaşam’ sunmayı amaçlayan tüketici deneyimi odaklı ürünlerimizi, yatırımcılarımız ve satış kanallarımız aracılığı ile Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz. Başta beyaz eşya, iklimlendirme, TV ev eğlence sistemleri alanındaki ürünlerimizle, Türk pazarına en yeni teknolojilerimizi sunacağız” şeklinde konuştu.

LG Electronics Türkiye Baskanı Dustin Lee

Zengin Türk kültüründen etkilendiğinin de altını çizen Lee sözlerine şöyle devam etti “Köklü tarihe ve zengin kültüre sahip Türk toplumunu daha yakından tanımak ve bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. LG Electronics’in Türkiye’deki tüketicilerine markamıza bağlılıklarından dan dolayı teşekkür ediyorum. İş ortaklarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalar tüketicilerimizle aramızdaki bağı daha da sağlamlaştıracak.”

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi