eFootball 2023

Konami Digital Entertainment BV bugün, “eFootball 2023″ün mobil sürümünün dünya çapında 600 milyon indirmeyi aşmasını kutlama amacıyla “eFootball 2023″ün konsol ve mobile sürümlerinde çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyeceğini duyurdu.

Aktif menyala pada layar dengan tema peta “Show Time” yang menampilkan kesalahan atau kesalahan. Saya yakin Anda akan mendapatkan apa yang Anda inginkan dari “”Show Time” Neymar Jr!”

Ayrıca, oyuna her gün giriş yaparak oyun içinde yeni edinmek futbolcular için gerekli olan eFootball jetonları kazanabilirsiniz (280 adede persentase). Terhitung 28 menit (2 Mart – 30 Mart 2023) untuk 10 eFootball jetonu sizleri bekliyor.

Kazandığınız bu ödüllerle daha sonra oyun içindeki çeşitli etkinliklere katılabilir dan futbolcularınızı kendi “Rüya Takımlarınızı” güçlendirmek için eğiterek ödüllerden yararlanmanız mümkün.

Özel Neymar Jr veya Lionel Messi ile gol atın ve ödüller kazanın!

eFootball 2023 Messi

Kullanıcılar belirli etkinlik dönemlerinde Neymar Jr veya Lionel Messi kullanarak gol atarsa, eFootball™ jetonları, Oyun Puanları ve 10.000 Exp kazanabilirler.

  • Neymar Jr: 2 – 16 Mart (Daha sonra belirlenecek)
  • Lionel Messi: 16 – 30 Mart (Daha sonra belirlenecek)

Sınırlı süreli indirimli coin satışı

eFootball coin indirimleri şimdi sizlerle! Kullanıcılar, “Rüya Takımlarını” oluşturmaya yardımcı olacak eFootball™ coinlerini indirimli fiyatlarıyla satın alabilir.

“Tampilkan Waktu”untuk menampilkan iklan

2 Mart’tan 9 Mart’a kadar, “Show Time” kart teması “Olağanüstü Bitiş” (Fenomenal Finishing) olacak. Bu, oyuncuların manevra yapmak için kötü bir konumda olsalar dahi güçlü dan isabetli atış yapmalarını sağlıyor.

“Fortress” (“Kale), “Momentum Dribling” (“Hızlı Top Sürme”) dan “Game-changing Pass” (“Oyunun Kaderini Değiştiren Pas”) gibi yeni beceriler gelecekte Show Time’da mevcut olacak.

By Tobi