ELDEN RING, Dünya Çapında 20 Milyon Satışa Ulaştı

Bandai Namco Entertainment dan FromSoftware, ELDEN RING mendapat uang sebanyak 20 juta sattığını duyurdu.

ELDEN RING, 2022’de yayınlanmasından bu yana, derin dan gizemli bir irfanı ortaya çıkarmak için karakterleri dan olayları bir araya getirerek Aradaki Toprakları keşfederek dünyanın dört bir yanından lekelenmiş teorileri ve tartışmaları ateşlemeye devam ediyor.

Cincin Penatua

Oyuncular tarafından sıcak bir şekilde karşılanan ve büyük büyük beğeni to playan oyun, yıl boyunca çeşitli ödüller aldı. Hem Bandai Namco Entertainment hem de FromSoftware, bu dünyaya adım atan her oyuncu için oldukça mutlu olduklarını belirtiyor.

Son olarak ELDEN RING’in PC (Steam), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One platformlarında bildiğini belirtelim.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%