Epic Games Store Kendi Kendine Yayınlama

Toko Game Epikgeliştiricilerin oyunlarını ilk kez mağazada kendi kendilerine yayınlamalarına izin vereceğini duyurdu. Setelah Epic Games, pemain akan bermain dengan lebih baik dan lebih banyak lagi.

Şirketin blog yazısı, geliştiricilerin Portal Pengembang Epik aracılığıyla oyunlarını mağazaya eklemek için atmaları gereken adımları özetliyor. Baik, geliştiriciler bir Epic hesabına kaydolacak, dia oyun için 100 dolar ücret ödeyecek dan ardından başvuru dan onay sürecinden geçecek. Epic, pornografi içeren başlıklar, zaten başka bir tarafça telif hakkı alınmış içerik ve sahte veya kötü amaçlı yazılım tabanlı oyunlar dahil olmak üzere belirli içeriğe sahip gönderilen oyunları onaylamayacak.

Epic Games Store, Anda dapat membeli 30 atau lebih dari Steam, Anda dapat membayar 12 atau lebih. Hatta mağazaya gönderilen by oyun Unreal Engine kullanıyorsa, Epic’in ödeme sistem kullanan oyun içi işlemler için motor telif ücretlerinden feragat edecek. Ayrıca, çevrimiçi çok oyunculu içeren herhangi bir oyun, Steam dahil diğer bilgisayar mağazalarında mevcutsa çapraz oyunu desteklemek zorunda.

Bu hamle ile Epic Games Store kesinlikle çok daha fazla oyun kazanacak ve Steam ile daha iyi rekabet edebilecek durumda olacak diyebiliriz.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%