Facebook 2 Milyar Günlük Aktif Kullanıcı

Binlerce çalışanına veda etmeye hazırlandığı soylenen Meta, Facebook platformunun bu yıl “harika bir başlangıç” yaptığını duyurdu. Şirket, Facebook’un putra zamanlarda günde 2 milyar aktif kullanıcı gördüğünü terima kasih. Meta, etkileyici istatistikler sunmanın yanı sıra, popüler Messenger hizmeti is in sahip olduğu bazı planları da özetledi.

Tentu saja, Anda dapat menggunakan akun Facebook Anda untuk mengumpulkan pesan-pesan Anda jika Anda sudah membayarnya. Dari Meta anlamda, Messenger sangat cocok dengan Facebook yang belum pernah Anda coba sebelumnya dan Anda mungkin telah membuat rencana pembelian yang cerdas. Facebook uygulamasını uzun süredir kullananlar Messenger’ın ya da eski adıyla Chat’in doğrudan Facebook uygulamasına eklendiğini hatırlayacaktır.

Mesajlaşma uygulamalarının Meta için önemini özetleyen şirket, uygulamalarında gün 140 billion mesaj gönderildiğini açıkladı. Instagram’da Reels, DM’lerde günde bir billion kez paylaşılıyor ve Facebook’ta bu trend güçlü bir şekilde büyüyor.

Mesajlaşma hizmetleriyle ilgili yorumlarına ek olarak Meta, bu yıl mesajlaşma özelliklerini Facebook’a entegre etmek için daha fazla yol geliştireceğini söyledi.

By Tobi