NVIDIA, Baldur’s Gate 3’ün GeForce NOW platform adalah eklenen dari perangkat lama Anda. Baldur’s Gate’in yanında iki oyun daha bulut akış oyun hizmetine dahil oluyor: Resep untuk Bencana (Game Epik), Di Dalam Ruang Belakang (Steam) dan Gerbang Baldur 3 (Steam).

Eğer donanımınız Baldur’s Gate 3’ü kaldıracak kadar güçlü değilse ya da oyunu telefonunuzdan oynamak istiyorsanız şanslısınız. Yeşil ekip, kısa süre önce blog Anda mungkin ingin tahu lebih banyak tentang RPG yang tidak dapat Anda temukan di mana saja. Yani Steam’de sahip olduğunuz sürece oyunu PC, Mac, mobil cihazlar and bazı akıllı TV’lerde oynayabilirsiniz.

Baldur’s Gate 3 sejenisnya olarak Ekim 2020’de erken erişime açıldı ve Ağustos 2023’te piyasaya sürülecek. Dungeons & Dragons akan segera berakhir, tek veya çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz çok sayıda ünlü sınıf dan ırk arasından seçim yapabilirsiniz. Aralık ayında yeni bir güncellemeyle Paladin adında yeni bir sınıf eklenmişti. Ayrıca seviye sınırı beşe çıktı.

GeForce NOW’a Eklenen Yeni Oyunlar

  • Resep untuk Bencana (Game Epik)
  • Gerbang Baldur 3 (Uap)
  • Di dalam Ruang Belakang (Uap)

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%