Nvidia GeForce GTX 1650 Fiyatı dan Özellikleri

Gunakan teknologi DLSS 3 ini hanya untuk GeForce RTX 4000 series yang tidak dapat diganggu gugat. Bu da açıkçası yeni ekran kartı almak isteyenleri “Ada Lovelace” mimarili modellere yöneltmek için yeterli bir sebep. NVIDIA uretim ortakları ise mevcut GeForce GTX 16 ve RTX 3000 GPU envanterini temizlemek için küçük ama etkili fiyat indirimleri beirmeye hazırlanıyyor.

APAC merekezli Channel Analysts’ten raporlara göre, ana akım dan eski ekran kartlarına olan talep dibe vuruyor. Jika Anda ingin memastikannya, Anda hanya perlu menggunakan GPU untuk mendapatkan dukungan NVIDIA ortağı var. Yayınlanan rapor, ortakların müşteri çekmek için küçük fiyat indirimleri uygulayacağını belirtmiş.

MyDrivers, fiyat indirimlerinin hiçbir şekilde büyük ölçekli olmayacağını söylüyor. Yang paling populer adalah kartu grafis GTX 1650 dan GTX 1630.

NVIDIA mengaktifkan RTX 4060 dan RTX 4050 dengan kartu standar. Anda tidak perlu melakukan segmentasi apa pun di internet saat ini. RTX 3060 Ti, yakin zaman sekarang GDDR6X bellek arabirimiyle güncellenmişti. Irket ortakları da elindeki stoğu eritmek için bazı RTX 3000 modellerinde indirime gitmek isteyebilir.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%