Telegram 9.5

Telegram 9.5 güncellemesi birçok yeni değişikliği beraberinde getiriyor. Güncellemedeki öne çıkan güç tasarrufu modu, eski cihazlarda daha iyi performans and pil ömrü için animasyonları kapatmanıza olanak tanıyor.

Telegram 9.5 Yenilikleri

Beli barang-barang Anda di bawah ini dengan cara membeli barang-barang dengan mudah. Telegram, animasyonlar açısından zengin bir uygulama. Yang paling penting, artık pili korumak dan genel performancesı iyileştirmek için bunları tamamen kapatma seçeneğiniz var. Bu özellikle eski cihazlar için gerçekten harika bir yenilik. Pertama-tama, telefonunuz belirli bir yüzdeye ulaştığında güç tasarrufu kendi kendine açılacak şekilde ayarlayabilmeniz dan ayrıca devre dışı bırakmak istediğiniz efektler için ayrı seçeneklere sahip olmanız.

Sebagai contoh, Telegram ayrıntılı oynatma hızını da tanıttı ve artık 0,2x’ten 2,5x’e kadar herhangi bir hızı seçebilirsiniz.

Ayrıca Telegram, by grouptaki her kişi mesajınızı okuduğunda bunu size gösteren yeni bir özellik ekledi. Ancak bazı nedenlerden dolayı bu yalnızca 100’den az üyesi olan gruplar için geçerli. Artık kullanıcıların gruba katılmaları için davet bağlantılarını mesaj olarak da göndermeniz mümkün. Tapi, ada banyak makanan yang bisa Anda gunakan untuk memasak.

Telegram, yukarıda belirttiğimiz güncellemelere ek olarak, çıkartmalar için Dinamik Sıralama, Çevrilmiş Bot açıklamaları, iOS’ta geliştirilmiş klasör desteği, yeni animasyonlu emoji, yeni etkileşimli emoji ve tepkiler gibi bazı başka eklemeler ve yenimeleria de eüü

By Tobi