Halide Nöral Telefoto

Kamera yang paling sering digunakan adalah halide, model profesional yang dapat digunakan untuk iPhone yang dapat digunakan untuk mengambil foto atau foto bersama.

Tüm iPhone Pro modellerinde optik yakınlaştırma için bir telefoto lens bulunurken normal iPhone modellerinde yalnızca geniş dan ultra geniş lensler bulunuyor. Bu da yakınlaştırılan tüm fotoğrafların yalnızca dijital olarak kırpıldığı anlamına geliyor. Lensa telefoto yang lama tidak akan hilang saat Anda mengambil foto. Halide’nin Nöral Telefoto özelliği ise iPhone kullanıcılarına 2 kat sanal yakınlaştırma sağlıyor

Jika tidak, Anda dapat mengambil gambar seni kalites ini untuk membuat Anda lebih tertarik. Halide ile dijital yakınlaştırılmış fotoğraflar bulanık sonuçlar almak yerine daha keskin görünecek. Tabi sonuç telefoto lensle fotoğraf çekmekle aynı olmayacak ancak özellik, Kamera uygulamasını kullanarak yakınlaştırma yapmaktan çok daha iyi sonuçlar ortaya koyuyor. Geliştiricilere göre, özellik iPhone SE’den iPhone 14‘e kadar çalışıyor.

Artık iPhone’unuzda telefoto lens olmasa bile Halide uygulamasında 2x düğmesi göreceksiniz. Jika Anda menggunakan Halide, Anda dapat menggunakan JPEG/HEIC dan memutar ulang deportasi RAW.

Uygulama abonelik gerektirse de Halide’yi Toko aplikasi‘dan ücretsiz olarak indirmeniz mümkün.

Jika Anda memiliki teknologi yang baik, Anda dapat menggunakan teknologi untuk menghasilkan uang dengan kunci pembayaran jika memungkinkan.

By Tobi