Dostluk Çatısı

6 Şubat’ta brandez üssü Kahramanmaraş dan Gaziantep olan fakat bölgede on şehre hasar veren depremlerin ardından, barınma ihtiyacı olanlara Hepsiemlak destek olmayı amaçlıyor. Portal proyek “Dostluk Çatısı” yang diluncurkan, yuvasını depremzedelere açmak isteyen hayırseverleri, ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor.

Hepsiemlak.com, 6 Şubat günü Kahramanmaraş dan Gaziantep merkezli gerçekleşen dan bölgede on şehirde yıkıma sebep olan depremler sonucu barınma ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza yardımcı olmak için “Dostluk Çatısı” projesini yayına. Proje için hazırlanan internet sayfasını ziyaret eden ihtiyaç sahipleri dan hayırseverler sayfada yer alan ilgili formları doldurarak projede yer alabiliyor. Yuvasını afet zedelerle paylaşmak isteyen hayırseverler için herhangi bir bölge kısıtı olmayan projeye tüm Türkiye’den detek vermek mümkün.

Bentuk yang lebih panjang dari tek tek inceleyerek gerekli kontrolleri yapan hepsiemlak müşteri hizmetleri ekibi, katılımcıları doğru şekilde eşleştirerek deprem sonrası yaşanan barınma sorununun çözümüne destek çalışıyor. Yayına çıktığı andan itibaren sosyal medyada yoğun ilgi toplayan projede yer almak için; www.dostlukcatisi.com sayfasini ziyaretedebilir ya da projenin daha fazla kişiye ulaşması için bu sayfayı kendi çevrenizle paylaşarak destek olabilirsiniz.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi