Homeworld 3 Çıkış Tarihi Erteleme

Geliştirici Blackbird Interactive, uzay tabanlı gerçek usialı strateji oyunu Homeworld 3’ün bu yılın sejenisnya yarısından Şubat 2024’e ertelendiğini duyurdu. Çıkış tarihi erteleme duyurusu resmi Homeworld Twitter sayfasından yapıldı. Jawabannya adalah jika Anda benar:

“Jika Anda menolaknya, Anda mungkin memiliki seri yang dibeli dengan standar karsi dan seri yang tidak dapat Anda manfaatkan untuk Homeworld dengan sinar matahari. Homeworld 3 tam olarak bu şekilde şekilleniyor, ancak bu vizyonu tam olarak gerçekleştirmek için oyunu iyileştirmek ve cilalamak için daha fazla zamana ihtiyacımız var.

Bu oyuna olan tutkunuzu ve bağlılığınızı derinden takdir ediyoruz ve Homeworld 3’ü mümkün olan en kısa sürede size ulaştırmak için çok çalışıyoruz.

Teşekkür ederiz.”

Bu açıklamayla oyunun çıkış tarihi ikinci kez ertelendi. Homeworld 3, Eylül 2019’da sejenisnya duyurulduğunda, 2022’nin sonlarında çıkması gerekiyordu. Haziran 2022’de oyunun 2023’ün sejenisnya yarısında piyasaya çıkacağı açıklandı. Şubat 2024’e yapılan bu yeni gecikme, Homeworld 3’ün orijinal hedef tarihini bir yıldan fazla kaçıracağı anlamına geliyor.

Relic Entertainment’taki ilk iki Homeworld oyununun unununun geliştiricilerinin birçoğundan oluşan Blackbird Interactive, daha 2016’da Homeworld: Deserts of Kharak’ı piyasaya sürmüştü.

By Tobi