KEHORMATAN Pad X8

HONOR, hem tasarımı hem de özellikleri ile bulunduğu segmentte dikkat çeken HONOR Pad X8 modelinin Türkiye’de satışa çıktığını duyurdu. HONOR’un port tabletföyünün en yeni üyesi olan HONOR Pad X8, dikkat çeken rengi dan ekran gövde oranıyla da şık bir görünüme sahip.

Dikkat çeken ekran özellikleri

Layar Full HD 10.1 inci dengan model HONOR Pad X8, %80 menampilkan layar atau layar yang benar. 1920×1200 piksel çözünürlük sağlayan HONOR Pad X8 ekranında 16.7 juta renk desteği dan Süper Çözünürlüklü Görüntüleme ile ekran iyileştirme algoritma dari bulunuyor. Sadece 460 gr ağırlığı ve 7.55 mm kalınlığı bulunan cihaz, kullanıcıların tableti tek elle rahatça tutabilmelerini sağlıyor.

Pastikan Anda memiliki hafifletmek di TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikasına sahip olan HONOR Pad X8, aynı zamanda Göz Konforu mode ile rahat be deneyimi sağlıyor. Zaman ayarlı yapısı ile günün saatine göre karanlık mod geçişi yapan tablet, eBook modu ile tablette kitap okuma deneyimini bir üst seviyeye taşıyy.

KEHORMATAN Pad X8

HONOR Pad X8 modelinde her iki tingkata simetrik olarak yerleştirilmiş iki adet hoparlör bulunuyor. HONOR’un Akıllı Ses Tanıma özelliğine sahip olan bu hoparlörler kaynaktan gelen ses dalgalarını güçlendirerek ve daha yüksek performans elde edilmesini sağlıyor.

9.1 kanal mengelilingi sistem yang sah dari HONOR Pad X8, seviyede ses kalibrasyonunu mengoptimalkan ederek, seslerin çalma süresini etmek için birden fazla ses çıkış kanalını birleştirerek kullanıcılara çok boyutlu bir işitsel deneyim sunuyor.

Tab Android 12 Magic UI 6.1 sistem komputer tablet sistem mungkin tidak dapat digunakan karena tidak ada yang salah dengan itu. Kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş daha yüksek çalışma hızlarına sahip 8 çekirdekli işlemci ile donatılan HONOR Pad X8, kullanıcıların birden fazla uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlayarak oyun oynarken, ders çalışırken veya en sevdiğiniz programı izlerken sorunsuz bir deneyim sunuyor.

Jika Anda ingin melakukan aktivitas apa pun di HONOR Share, jika Anda ingin menggunakan HONOR Pad X8, Anda dapat menghapusnya dari perangkat yang Anda gunakan untuk membeli perangkat keras.

Tüm Gün Bağlı Kalmanızı Sağlayacak Pil Performansı

HONOR Pad X8, Anda harus membeli baterai 5100 mAh dari donat. Uzun ömürlü pil performance ile tüm gün üretkenlik için kullanım sağlar and gelişmiş pil performance ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir çözüm sunar.

HONOR Pad X8, “Şafak Mavisi” direngi ile Vatan mağazalarında satışa çıktı. Tidak perlu khawatir tentang Teknosa, Hepsiburada, dan Trendyol satış kanallarında tüketiciyle buluşacak. Üstelik 3.499 TL’ye satışa çıkan HONOR Pad X8, Hepsiburada ve Trendyol online mağazalarından 3.199 TL’ye lansmana özel fiyatı ile alınabilecek.

By Tobi