KEHORMATAN X9a

HONOR, tüm dünyada 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan X serisinin yeni model HONOR X9a’nın Türkiye’de satışa çıktığını duyurdu. HONOR X9a, 120Hz Dengan Layar OLED Yang Dapat Dilihat, Anda dapat menggunakan kapasitansi hari ini dan Platform Mobil Qualcomm Snapdragon 695 5G Anda lebih baik.

Çok Yönlü Ekran

6,67 inç OLED Kavisli Ekrana sahip olan HONOR X9a bu ekranda 2400×1080 piksel çözünürlüğü destekliyor. Anda dapat membayar lebih banyak dan dapat membayar lebih dari 1,07 miliar kadar pendapatan Anda. %93’lük dikkat çekici bir ekran-gövde oranı sağlayan ultra ince çerçevelerle birlikte HONOR X9a, sınıfının lideri ekran özelliklerini ister eğlence, ister çalışma senaryolarında olsun, sürükleyici bir izleme deneyimi ile kullanıcılara sunuylara.

Hızlı reflekslerin gerektiği oyunlarda 120Hz’e kadar yenileme hızını 300Hz dokunmatik örnekleme hızını destekleyen HONOR X9a, cihazın kullanıcı girdilerini neredeyse anında kaydedip tepki vermesini sağlayan ekran duyarlılığı ile öne çıkıor. Anda mungkin ingin teknolog yang lebih luas di mana Anda dapat menggunakan girisleri önlemek adına AI teknolojisi publik dan etkinleştirilen yenilikçi bir yanlış dokunma önleme sistemini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

KEHORMATAN X9a

CEO HONOR Device Co, Ltd, George Zhao, “Teknolojik yang benar-benar dapat digunakan untuk meningkatkan keamanan dan keselamatan. Jika Anda tidak tahu apa-apa tentang HONOR X9a, buka layar dan cazip tasarımı dahil olmak üzere en yeni akıllı telefon çözümlerimizi premium fiyat etiketi olmadan sunarak, sektörün fiyat performans kategorisi için yeni bir standart belirliyor.” dedi.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei ise “HONOR’un milyonlarca kullanıcıya ulaşan X serisini ilk defa Türkiye’de piyasaya çıkaracağımız için oldukça heyecanlıyız. Anda dapat menggunakan model yang lebih besar dari kata-kata yang lebih menarik. Örneğin telefonlarımızı her gün şarj etmek artık büyük problem ve eski teknolojilerde kaldı. HONOR X9a’nın yüksek kapasiteli pili dan Optimalkan yapısı sayesinde kullanıcılara bunu düşünmeyecekleri bir performances vaat ediyoruz. Ayrıca ekran sağlamlığı konusunda fark yaratan teknolojimizle gönül rahatlığı ile kullanacakları sağlam dan uzun ömürlü bir kullanım sağlıyoruz. HONOR X9a menampilkan teknologi, menampilkan kinerja, dan memulai dengan segmentasi bulunduğu dalam iyi özelliklere dan fiyat avantajına sahip. Türkiye’deki kullanıcılarımızın türünün lider özelliklerini bünyesinde barındıran HONOR X9a’ya büyük ilgi göstereceklerini düşünüyoruz” dedi.

Darbelere karşı dayanıklı

HONOR X9a’nın 0,65 mm’lik derinlemesine güçlendirilmiş camı sağlamlık gösteriyor and telefonu ortalama bir akıllı telefon kullanıcısının günlük yaşamında maruz kaldığı düşmelere, sıkışmalara dan darbelere karşı harianmasınyy.

Düşük mavi ışık emisyonları için TÜV Rheinland Publishing and onaylanan HONOR X9a, gözleri yormayan yapısı ve ekran titremesini azaltmak için sektör lideri 1920Hz PWM Karartma teknolojisini kullanarak uzun süreli kullanımdan kaynaklanan göz yorgunfiyor.

Kamera ve uzun ömürlü pil

Model HONOR X9a yang ikonik adalah permata amiral Magic Serisinin kamera tasarımından ilham alıyor ve etkileyici Matrix Yıldız Halka tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Matrix Yıldız Halkası boyunca sıralanan 64MP Ultra net Ana Kamera, 5MP Geniş Açılı Kamera ve 2MP Makro Kameradan oluşan güçlü Üçlü Kamera sistemi, kullanıcıların günlük yaşamlarını tek bir düğmeye dokunarak, arkadaşlarıyla ve aileleriyle paylaşabilecekleri fotoğraf ve videoları yakalamalarına olanak tanıyor.

KEHORMATAN X9a

Dengan 7,9 mm inceliğinde ve 175 kg ağırlığında olmasına rağmen HONOR X9a, iki tam gün kullanım sağlamak için ultra büyük 5100 mAh batarya ile geliyor. HONOR X9a, tek bir şarjla 29 saat kadar çevrimiçi müzik dinleme, 24 saat kadar video izleme, 19 saat kadar çevrimiçi kısa video taraması, 21 saat kadar sosyal medya dolaşımı veya 11 saat kadar oyun oynamayı destekliyor. Pil performansı ile gün boyunca güç tükenme endişesi yaşamadan aktif kalmayı tercih eden kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor.

Setelah 30 menit hingga 12,5 detik video mulai terhubung ke HONOR X9a, keluarkan dari layar akhir. Pil performansı, akıllı telefon derecelendirmeleri is in güvenilir by endüstri standardı olan DXOMARK yang dipublikasi dan doğrulanmıştır dan bu akıllı telefona pil ömrü nedeniyle Altın Etiket verilmiştir.

HONOR RAM Turbo ile sorunsuz mobil deneyim

Dengan platform Mobil Qualcomm® Snapdragon® 695 5G yang sah untuk HONOR X9a, Anda akan melihat dan menikmati performa terbaik. Apa yang harus dilakukan jika Anda menggunakan telepon seluler depolama atau menonaktifkan RAM adalah dengan memasang HONOR RAM Turbo yang sudah tidak dapat digunakan lagi.

Android 12 tab Magic UI 6.1 tidak menggunakan sistem HONOR X9a, yang memungkinkan Anda untuk berhenti bekerja selama beberapa saat ketika saya melakukan pekerjaan utama pada saat itu juga ketika Karir Motor berjalan dengan baik. HONOR Share ve Çoklu Ekran İşbirliği özelliklerine sahip olan HONOR X9a, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler dahil olmak üzere HONOR cihazları arasında hızlı dosya aktarımı ve verimli çoklu görevler sağlanıcıcülaraken benzersıcılaraken sun lik.

Taksit imkanı ve servis avantajları

Masih ada beberapa yang bisa Anda gunakan di tasarlanan HONOR X9a, Titanyum Gümüş dan Zümrüt Yeşili olmak üzere iki çarpıcı renk seçeneğiyle geliyor. KEHORMATAN X9a; Hepsiburada, Vatan mağazaları ve Vatan Online’da alışveriş kredisiyle peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı ile satın alınabilecek.

Teknolojiyi yang paling tinggi, özellikleri dan güvenilir kaliteyi daha erişilebilir fiyatlar ile Türkiye’deki kullanıcılara sunacak olan HONOR X9a aynı zamanda servis ve uygulama avantajlarıyla birlikte geliyor. Garanti Dahili dan Harici tüm HONOR X9a ürünleri için Türkiye’nin herine ücretsiz kargo imkanı sağlanacak. Ayrıca 26 Mayıs 2023 tarihine kadar online ve fiziksel mağazalardan HONOR X9a’yı satın alan kullanıcılar, satın alım tarihlerinden sonra 3 ay icerisinde ücretsiz kırık ekran garantisinden yararlanabilecekler. Ekranın kırılması durumunda ekran ücreti HONOR tarafından karşılanırken kullanıcılar sadece işçilik ücretini ödeyecekler.

Servis servis yang baik dapat dilakukan di HONOR X9a selama beberapa saat sebelum layanan servis HONOR menampilkan ettiklerinde ücretsiz ekran filmi kaplaması dan garansi harici işlemlerde işçilik ücreti ödemeden sadece parça ücreti ödeyerek hizmetlerden faydalanabilecek. Servis haftası tarihleri ​​şu şekilde;

  • 27-31 Maret 2023
  • 24-28 Nisan 2023
  • 22-26 Mei 2023

By Tobi