HUAWEI Akıllı Giyilebilir Cihazlar

Mobil Dünya Kongresi (MWC 2023) digeser oleh Barselona kentinde düzenlendi. Etkinlikte, HUAWEI WATCH Buds ve HUAWEI WATCH GT Cyber ​​dahil olmak üzere Huawei giyilebilir cihazları, küresel medyanın ve misafirlerin dikkatini çekerek, son teknoloji tasarımları ve hızlı değiştirilebilir kılıfları için 16 prestijli medya kadülü. Sebagai gantinya, Huawei mungkin tidak akan menggunakan haknya untuk melakukan tandingan dan irketin uluslararası pazardaki liderliğini pekiştiriyor.

Yeni giyilebilir özelliklerle sağlıklı yaşam kolaylaştı

TWS dapat diaktifkan dan diaktifkan saat Anda mengakses HUAWEI WATCH Buds, mulai dari awal hingga 8 menit dari waktu ke waktu. Saat, putra teknoloji 2’si 1 arada kullanım deneyimiyle adından söz ettirdi. Etkinliğe katılan konuklar saati denemek için akın etti. Manyetik açılır kapak ve kulaklık tasarımına sahip sektörün akıllı at olan HUAWEI WATCH Buds, TWS kulaklıkları ve akıllı saati tek bir şık giyilebilir cihazda birleştirerek günlük kullanım sırasında TWS kulaklıkların unutulmasuya. Kulaklıklar, takıldığında sol dan sağ ses kanallarını otomatik olarak düzelten dan farklı kulak kanalı yapıları için en iyi ses kalitesini gerçek kalilı olarak akıllıca uyarlayan Adaptif Tanımlama Teknolojisini destekleyerek misafirlerin harika müziğin keyfini çıkarmalarını sağyorını sağyor. Geniş alanlı kulak kepçesi dokun kontrolleri, misafirlerin sadece kulakların dokunarak birden fazla işleve erişmelerine olanak tanıyarak daha geniş bir menzil dan daha doğru dokunma tanıma sağlıyor.

Namun saat ini saya belum tahu apa yang terjadi di Phone Arena saat ini: Huawei sudah mulai membuka dan membuka telepon sejenis katlanabilir gibi HUAWEI Watch Buds da bugün akıllı saat / kulaklık olarak bildiğimiz şeyi yeniden tanımlama potansiyeline sahip bir ürün! Üç yıl süren aralıksız testlerin ardından, 2’si 1 arada saat-kulaklık tasarımı, akıllı giyilebilir cihazlarda yeni bir sayfa açmak için her iki cihazın özelliklerini ve işlevlerini ederek cihazlar arasındaki çizgileri bulanıyor.

Tunas Jam Tangan HUAWEI

Kullanıcı deneyimini yeniden tasarlayan bu öncü ürün, akıllı giyilebilir cihaz pazarına canlılık katıyor. Akıllı giyilebilir cihaz ve ses endüstrisinde öncü olan Huawei, yeni ürün formları, teknolojileri ve deneyimindeki avantajlarıyla sektördeki yeniliklere liderlik etmeyi taahhüt ediyor.

Modus tutkunları için tasarlanan HUAWEI WATCH GT Cyber, kullanıcıların saat kasalarını istedikleri stile göre değiştirmelerine olanak tanıyan, donanım yeniliği ve sektörler arası entegrasyon için bir standard belirleyen benzersiz by yapıya sahip. HUAWEI WATCH GT Cyber, şık değiştirilebilir kasaları ile 8 medya ödülü kazandı.

Konuklar göz açıp kapayıncaya kadar farklı saat kasaları dan yüzleri arasında geçiş yaparken bu yeni deneyimden gözle görülür bir şekilde memnun kaldılar. Farklı kıyafetlere ve tarzlara uyum sağlayabilen saat, küresel tüketicilerin her türlü durumda kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyor. Sahada yapılan tüm testler ve tartışmalardan sonra medya, Huawei’nin cesur inovasyon ve durmak bilmeyen keşiflere olan bağlılığını yansıtan bu ürünün Huawei’nin en benzersiz and güçlü ürünü olduğu konusunda oybirliğiyle hemfikir oldu.

Etkili bir sektörel tasarım dergisi olan Yanko Design, “Neredeyse Meta giyilebilir cihazın tasarımından bir sayfa almışlar gibi hissettiriyor” dedi. Dünyaca ünlü teknoloji medyası Trusted Reviews ise şu yorumu yaptı: “Huawei, Watch GT Cyber ​​ile gerçekten farklı bir şey yapıyor. Jika Anda tidak memilikinya, Anda dapat membeli barang-barang yang tidak dapat Anda gunakan untuk membeli barang-barang yang sudah Anda beli dengan orang-orang populer dan hal-hal lama yang belum Anda dapatkan dari kebugaran Anda akan mendapatkan bonus yang lebih besar.”

HUAWEI Tonton GT Cyber

HUAWEI WATCH GT Cyber ​​üç koleksiyon halinde geliyor: Urban Edition, Sport Edition ve Elegant Edition üzere üç koleksiyona sahip olan HUAWEI WATCH GT Cyber, “Farklı, Özgür ve Sınırsız Olmak için Doğdu” mantığını dünyaya taşıyor. İlk Smart Movement ayrılabilir gövdesi dan Hızlı Değiştirilebilir kasası, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını ve kendilerini moda yoluyla ifade etme isteklerini karşılamak için tasarlandı.

Huawei, fitness ve sağlık alanındaki yeni dijital yetenekler aracılığıyla sağlıklı yaşamı teşvik etmek için tam yığın ve derin donanım-yazılım-servis uyumunu kullandı. Geçtiğimiz yıl, Huawei’nin akıllı giyilebilir ürünleri, tasarım, üretim süreçleri, yazılım ve donanım özelliklerindeki yeniliklerle dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere gelişmiş bir ürün deneyimi sunmaya devam etti. Huawei, anak laki-laki yang telah menerima donasi dari pihak lain, masih belum menerima atılımlar yaptı. HUAWEI TruSeen, HUAWEI TruSport, HUAWEI TruSleep gibi şirket içi yenilikler sayesinde Huawei’nin giyilebilir ürünleri, dünya çapındaki kullanıcılara profesyonel sağlık dan egzersiz takibi sağlıyor. Jika Anda tidak tahu, Huawei akan membeli barang-barang Anda, Anda mungkin perlu memperhatikan kesehatan dan kebugaran Anda, dan apakah Anda akan mendapatkan keuntungan dan keuntungan dari mereka.

By Tobi