JAM TANGAN HUAWEI Tunas

HUAWEI, 2022’nin sonunda tanıttığı HUAWEI WATCH Buds aktif saat dan kulaklık kombosunu Türkiye’ye de getiriyor. Peki yeni bir tarz sunan HUAWEI WATCH Buds özellikleri ve fiyatı ile ne sunuyor?

Anda dapat membeli Huawei Watch Buds yang paling aktif.

HUAWEI WATCH Buds Özellikleri

PERHATIKAN Buds, saat ini Anda sedang menonton video. Ancak kadran kısmının altında ise bir çift kablosuz kulaklık bulunduruyor. Pada saat ini, banyak hal yang dapat Anda lakukan dan terima kasih atas pertanyaan yang Anda terima, tetapi Anda akan mengatakan bahwa Anda tidak akan pernah bisa melakukannya.

Jika tidak, pilih item yang diinginkan. 1.43 inç boyutta 466 x 466 çözünürlük sunan AMOLED ekranla gelen akıllı saat, paslanmaz çelik kasaya sahip. Ayrıca ürün, üst katman dana derisinden yapılmış full-grain deri kayışla birlikte geliyor. 14,99 mm kalınlığındaki WATCH Buds, sekiz kanallı fotoelektronik sensörler, ultra mikro hassas döner modülü, kulaklık şarj ünitesi, manyetik bağlantı ünitesi ve içine yerleştirilmiş bir çift TWS kulaklık dahil olmak üzere bir çerişen çeve içeve iç

HUAWEI WATCH Buds’ın inde yer alan pil hem saate hem de kulaklıklara güçlıyor. HUAWEI, banyak orang yang tidak tahu apa-apa tentang hal itu. Şirketin ölçümlerine göre, tipik uygulamalarda tam şarjla 3 güne kadar ve güç tasarrufu modunda (saat şarjı tamken ve kulaklıklar kapalıyken) 7 güne kadar dayanabiliyor. Ayrıca, yüksek termal iletkenliğe sahip oksit seramiklerden yapılan Kablosuz Süper Şarj Cihazı, ısı yayma kapasitesini önceki nesle kıyasla %100 oranında iyileştiriyor.

HUAWEI WATCH Buds, cihazın Android veya iOS işletim sistemine sahip her akıllı telefonla kolayca senkronize edibiliyor. Ayy şey, tüm işletim sistemler için mevcut olan ve hem akıllı saat kulaklıkları en son özelleştirilebilir ayrıntıya kadar tam olarak kontrol etmeyi sağlayan HUAWEI Sağlık Uygulaması için de geçerli.

Şimdi ise akıllı saat indeki kulaklıklara değinelim. HUAWEI, kulaklıklarda küçük ünitelerin güçlü, tam frekanslı dan yüksek çözünürlüklü ses sunmasını sağlayarak kullanıcların zengin ses ayrıntılarını dinlemelerine olanak tanıyan dört manyetik Tam Aralıklı Düzlemsel Diyafram sürütınürtü

JAM TANGAN HUAWEI Tunas

Ayrıca HUAWEI WATCH Buds kulaklıklar, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) dan Üçlü Uyarlanabilir EQ özelliğini de destekliyor. Ses, kulak kanalı yapısı, kullanım durumu ve seseviyesindeki farklılıklara göre gerçek zamanlı olarak optim ediliyor dan kullanıcılar için en iyi tam frekanslı dinleme deneyimini elde etmek için sesi özelleştiriyor. Ayrıca kulaklıkların hangi kulağa takıldığının da bir önemi yok. Adaptif Tanımlama Teknolojisi, kulaklıkları hangi kulağınıza taktığınızı algılayarak ses kanallarını mengoptimalkan ediyor.

HUAWEI WATCH Buds Fiyatı

HUAWEI Watch Buds, HUAWEI Online Mağaza üzerinde 9.999 TL fiyatla satışa sunulacak. Dari fiyata 1 yıllık HUAWEI kayıp kulaklık desteği, HUAWEI Akıllı Tartı 3 ve Watch Serisi Kablosuz Şarj Cihazı hediyelerinin de dail olduğunu belirtelim.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%