Huawei Menonton D

Huawei Watch D inceleme videosu ile karşınızdayız. Akıllı saatler yıllar içinde yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Beberapa hal kecil yang mungkin terjadi di sekitar rumah adalah salah satu hal yang dapat diakses dengan mudah, tetapi Anda juga dapat menggunakan tanda-tanda yang tidak dapat Anda temukan dengan mudah. Bu markalardan biri de tahmin edebileceğiniz gibi Huawei.

Huawei Watch D Neden Önemli Bir Akıllı Saat?

Huawei’nin kendi ekosistemini oluşturma konusundaki çalışmaları ilerlerken, akıllı saat pazarına yönelik planları hız kesmeden devam ediyor. Zira bugün incelediğimiz Watch D tansiyonu ölçme özelliğine sahip. Huawei Watch D’nin en irgi çekici ve pazarlamada kullanılacak yönü kullanıcıların tansiyonunu ölçebilecek olması. Dahulu ketika Anda tidak akan pernah berhenti bekerja, Anda mungkin akan mendapatkan keuntungan darinya.

HUAWEI Watch D, 456 x 280 inci dan memiliki 326 Piksele(PPI) yang menghasilkan hingga 1,64 inci layar AMOLED. Ayrıca saatin ağırlığı yaklaşık 40.9 gram olduğundan bu da onu kendi kategorisindeki pek çok saat daha hafif yapıyor.

Cihazın arka kısmında 2.5D kavisli safir cam bulunuyor. Bu canım yapısı bileğinizi ettiriken, 8 adet PD1 sensörünün (TrueSeen 5.0+) rahat bir şekilde verilerinizi sağlıyor.

Saat di tingkatkan ke RUMAH dan KESEHATAN olmak üzere iki tuş yer alıyor. RUMAH Anda dapat melihat menu layar atau menampilkan layar, KESEHATAN Anda dapat membuka menu utama yang dapat Anda gunakan.

Anda dapat menggunakan kunci kontak. Tıpkı piyasadaki ğer can basıncı ölçme cihazlarında olduğu gibi, kayış bileğinizi yor ve ölçüm öncesinde şişerek daha doğru sonuçlar sunuyor. Saat kayışında bu yuzden ek bir katman bulunuyor ve bu ek katman ölçümün hemen öncesinde şişerek bileğinizi kavrıyor.

Akıllı hassas sensor, 0,01 mmHg’ye kadar kalp ritim basıncı değişikliklerini tanımlayabilir. 1 128Hz Basin kontrol kontrol, mikro pompa kullanarak memiliki ayarlar. Hava yolu tasarımı, +3 mmHGbasınç doğruluğu ile sonuçlanan akışkan simülasyonuna dayanmaktadır. Pek çok farklı klinik testten geçen Huawei Watch D, işlem sonunda okuyabileceğiniz düzgün veriler sunuyor.

Saat ayrıca kandaki oksijen doygunluğu, kalp ritim hızı, uyku verileri, stress ölçümü ve vücut sıcaklığı gibi çok önemli verileri de ölçümlüyor.

Huawei Watch D Batarya

Tonton D’de 451 mAh batarya bulunuyor ve size 7 güne varan bir pil ömrü sunuyor. Aslında diğer Huawei akıllı saatlerden bir çoğu 15 güne varan pil ömrü sunarken Watch D’de de bu durumun geçerli olmamasının en büyük sebebi, kayışta ek bir hava yastığı bulunması. Tansi ölçümü için yoğun enerji harcanabiliyor. Gerçi 7 günlük pil ömrü bizce yine çok iyi.

By Tobi