JAM TANGAN HUAWEI D

Her zaman doğru tansiyon sonuçları aldığınızdan emin olmak için HUAWEI Watch D hızlı kılavuzuna göz atarak nasıl ölçüm yapacağınızı, cihazın ne kadar doğru olduğunu, saatin düzenli olarak test yapmak için nasıl hatırlatıcılar göndereceğini ve sonuçları nasıl yorumlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

HUAWEI Watch D’nin doğruluğu ve hassasiyeti

HUAWEI Watch D, tansiyon değişikliklerini doğru bir şekilde kaydeden yüksek çözünürlüklü bir sensöre sahip. Pemantauan yang benar-benar dapat diandalkan Watch D’nin ölçüm hassasiyeti sadece ±3mmHg aralığında. Örneğin gerçekte 116 mmHg olan büyük tansiyonunuz en fazla 119 ve 113 aralığında değişiklik gösterir. HUAWEI Watch D, pastikan untuk memeriksa apakah ada di sabah dan akşam gibi planlanmış zamanlarda tansiyon hatırlatıcıları göndereceği özelleştirilmiş ölçüm planları ayarlamanıza da olanak tanıyor.

Doğru duruş çok önemli

Tansiyonunuzu ölçmeden önce oturun dan rahatlayın. Maksimum doğruluğu sağlamak için ölçüme başlamadan önce yaklaşık beş dakika dinlenmeniz öneriliyor. Doğru sonuçlar elde etmenin anahtarının ölçümü yapmadan önce doğru bir vücut duruşunu benimsemek olduğunu unutmayın.

Jam tangan HUAWEI D

Tensiyonunuzu ölçmek için şunları yapmalısınız:

  1. Ölçüm için uygun duruşu benimseyin. Bir sandalyede arkanıza yaslanın dan bacaklarınız yerde dik olacak şekilde sırtınızı yaslayın.
  2. HUAWEI Watch D’den veya HUAWEI Sağlık uygulamasından Tansiyon işlevini seçerek ölçümü başlatın.
  3. Bileğinizi saatle birlikte kalp hizasında tutun. Langkah-langkah yang perlu Anda lakukan tidak dapat dilakukan. Saatin bulunduğu kol dirsekten desteklenmelidir.
  4. Ölçüm yapılana kadar doğru duruşu koruyun.
  5. Tansiyon ölçüm sonuçlarınız HUAWEI Sağlık uygulamasında görüntülenecektir.

Apakah Anda ingin mendengar suara Anda?

Jika Anda ingin menggunakan perangkat keras, Anda harus memeriksanya dengan benar. Yeşil renk çok iyi sonuçları ifade eder; kardiyovasküler sisteminiz harika durumdadır. Turunkan potensi risiko Anda; her şeyin yolunda olduğundan emin olmak adına genel bir muayene için doktorunuza görünmeniz önerilir. Saat iniz kırmızı rengi gösteriyorsa, vücudunuzda bir sorun var demektir. Kesinlikle doktorunuza görünmelisiniz!

En yaygın hatalar ve yanlışlar

Jika kabel tidak berfungsi dengan baik, periksa dulu dan periksa kembali kabelnya. Ölçüm sırasında konuşmamayı, kolunuzu dirseğinizden desteklemeyi, bacak bacak üstüne atmamayı dan her şeyden önce oturarak kolunuzu sakin bir şekilde kalp hizasında tutmayı unutmayın. Bileğinizi göğsünüze doğru sıkıca bastırmanıza gerek yok. Konuşmak dan kendinizi kasmak tansiyonunuzun gerçekte olduğundan yüksek çıkmasına neden olabilir dan yanıltıcı sonuçlar alınabilir.

HUAWEI WATCH D, 699 TL değerindeki hediye HUAWEI Akıllı Tartı 3, ve 1.199 TL değerindeki hediye HUAWEI Akıllı Tartı 3, ve 1.199 TL değerindeki 1 yıl uzatılmış garanti ile HUAWEI Online Mağaza üzerinde 8.999 TL fiyatla sunuluyor. Ayrıca Mart ayı sonuna kadar, HUAWEI Online Mağazası mendapatkan 300 TL değerindeki indirim kupon kodu kullanılabiliyor: AWATCHD300HW.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%