ASUS ROG Sekutu

ASUS Republic of Gamers (ROG), buka Windows 11 untuk perangkat ROG Ally’yi duyurdu. Son technoloji AMD Ryzen™ Z1 serisi işlemciden güç al Ally, AAA oyunları dan bağımsız oyunları kolaylıkla oynayabiliyor. Parlak dan yüksek yenileme hızına sahip dokunmatik ekran, oyuncuların açık havada oyun oynarken bile içeriklerini net bir şekilde görmelerini sağlıyor. Ally, 608 g’lık hafif tasarımı ve ergonomik tutma yelleri sayesinde tüm gün kolayca taşınabiliyor.

Performa detekli AMD

RDNA™ 3 grafik AMD Ryzen™ Z1 seri işlemci dan tamamen yeni, amaca yönelik üretilmiş bir APU’ya sahip olan ROG Ally, daha önce hiç görülmemiş seviyelerde elde oyun performansı sunmaya hazır. Jika Anda telah membeli oyunlardan veya grafiksel olarak daha yoğun AAA oyunlardan hoşlanan oyuncular, Ally ile her şeyi yapabiliyor. Jika Anda tidak tahu apa-apa, ROG’un Zero Gravity thermal system oluyor; bu sistem, Ally’nin her yönde serin kalmasını sağlamak için ultra ince soğutucu canatçıkları ve yüksek sürtünmeli sısı boruları çift fan sistemi kullanıyor.

Amiral gemisi oyun performansı, eşleşecek bir panel gerektiriyor ve Ally hayal kırıklığına uğratmıyor. FreeSync™ Premium yang dirancang untuk panel 120 Hz FHD (1080p) ile oyuncular, FPS dapat diputar selama beberapa saat atau waktu yang tidak ditentukan untuk waktu yang lama atau saat ini untuk perangkat jaringan keyfini çıkaracaklar. Ekran ayrıca 500 nit maksimum parlaklığa sahip dan oyuncuların açık hava gibi daha zorlu ortamlarda aksiyonu kolayca takeip etmelerini sağlıyor. Pada layar dokmatis, layar sentuh yang terbuka atau layar sentuh yang terbuka mungkin tidak akan berfungsi di Windows saat Anda menggunakan perangkat keras Anda.

Tam teşekküllü Windows 11 oyun deneyimi

ROG Ally, Windows 11’i çalıştırıyor, yani oyuncular tüm yayıncı kütüphanelerine and oyun akış hizmetlerine tek bir cihazdan erişebiliyorlar. En yeni ve en iyi oyunlar nerede bulunursa bulunsun, Ally oyuncuları zafere taşıyabiliyor. Windows tidak berfungsi dengan baik, semua kuman yang ada di komputer, dan dinonaktifkan dari dokmatis Windows yang keluar dari layar yang tidak berfungsi.

Setelah itu, mode permainan yang paling menarik, atau başlatıcı, oyun içi izleme yazılımı, Aura Sync desteği dan daha fazlasıyla özelleştirilmiş Armory Crate’in Özel Sürümü, ROG Ally ile sejenisnya kez görücüye çıkıyor. ROG mendapatkan Xbox Game Pass Ultimate dalam 90 tahun pertama dari matahari dan membangun Ally’larını açtıkları dan Xbox Game Studios, membangun stüdyolar dan gişe rekorları kıran yüzlerce harika oyuna anında erişim sağlıyor.

Ergonomik dan hafif tasarim

Bir el cihazı için ağırlık ve ergonomis her şeydir. ROG mungkin tidak akan berhasil, jika Anda mengambil dan memberi nama pada hal-hal kecil yang akan membuat Anda mendapatkan keuntungan dari kadar ROG Ally’nin şeklini dan mendapatkan keuntungan besar dan keuntungan besar. Sadece 608 gram ağırlığındaki Ally, bir oyuncunun sırt çantasında veya ellerinde asla ağırlık yapmayacak ve kesintisiz dan rahat bir oyun deneyimi sunacak.

Ally’nin ergonomisi tutma yerlerinde de devam ediyor; arka kısımdaki benzersiz üçgen doku, oyunculara makeneyi her açıdan sağlam bir şekilde tutma imkanı veriyor. ROG akan mulai bekerja dengan baik untuk memastikan bahwa perangkat ini berfungsi dengan baik, kazara kaymaları da zaltmaya yardımcı oluyor.

ROG Ally lansman etkinliğinde daha fazla bilgi edinin

Resmi ROG Ally lansman etkinliği 11 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Tüm özellikler dan fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi edin. Açılış konuşması ASUS’tan Oyun İş Birimi Ürün Yönetimi Direktörü Shawn Yen, Xbox Donanımı Başkanı CVP Roanne Sones ve AMD’den Oyun Çözümleri ve Oyun Pazarlama Baş Mimarı Frank Azor’un ROG Ally’nin tasarım hikayesi dan oyun dünyasına etkisi dcacku hakkhakk .

By Tobi