Instagram Hikayeler Yakınlaştırma

Instagram yakın zamanda kullanıcılarına yeni bir özellik daha sunacak gibi gözüküyor. Buna göre kullanıcılar, Instagram Hikayeleri için bir yakınlaştırma desteğine ileriki zamanda kavuşabilir.

Jika Anda sudah membuka pintu Hikayeler, Anda dapat mengambilnya atau memutar video Anda. Geliştirici Alessandro Paluzzi. Bu, şirketin yakınlaştırma özelliğini Hikayeler özelliğine sejenisnya kez yerleştirmesi olacak.

Jika Anda, beslemedeki fotoğrafları dan hatta videoları yakınlaştırma seçeneğiniz var. Yeni eklenti, kullanıcıların metin gibi ayrıntıları yakınlaştırmasına dan ürünleri yakından analiz etmesin olanak sağlayacak. Özelliği kullanmanız için tek yapmanız gereken, görüntünün yakınlaştırmak istediğiniz noktasında çimdikleme hareketini yapmak olacak.

Bunun dışında geliştirisi, kullanıcıların bir avuç yeni tepki arasından seçim yaparak Sevgililer Günü’nde Hikayeler’e tepki verebileceklerini de başka bir gönderide paylaştı.

Son olarak, Instagram’ın Hikayeler’deki yakınlaştırma özelliğini kullanıma sunmayı ne zaman uygun göreceği bu noktada belirsiz.

By Tobi