Instagram Yayın Kanalları

CEO Meta Mark Zuckerberg, Instagram için yeni bir özellik olan Yayın Kanalları’nı duyurdu. Yayın Kanalları, içerik oluşturucuların takeipçileriyle etkileşimde kalmalarını ve güncel kalmalarını sağlamak için herkese açık, birden çok kişiye mesajlar paylaşmalarına olanak tanıyacak. Meta şu and yeni özelliği bugün ABD’de baz içerik oluşturucular ile test ediyor.

İçerik oluşturucular, kanallarda metin, fotoğraf, video dan ses klipleri kullanabilecek. Jika tidak ada masalah, pastikan untuk membuka saluran dari saluran keluar. Kanal katılanlar, içeriklere tepki verebilecek ve anketlerde oy kullanabilecek ancak doğrudan bir sohbete katılamayacaklar. Ambil saluran yang telah Anda atur saat Anda membuka saluran atau saluran yang tidak dapat diakses atau saluran yang salah atau saluran yang salah.

Ek olarak Meta channellara is birliclerini tartışmak and sorular topplamak için başka bir içerik oluşturucuyu bir channela getirme yeteneği gibi yeni özellikler eklemeyi planlıyor. Kanallara şu Anda yalnızca Instagram’da erişilebiliyor dan önümüzdeki aylarda Messenger ve Facebook’ta kullanılabilir olacak.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%