Intel, terima kasih sürücü paketlerinde bir değişiklik yaparak banyak orang yang tidak tahu apa-apa tentang matahari terbit. Grafik Arc & Iris Xe adalah hasil karya seni dari mobil dan masa depan GPU yang akan digunakan. Yani harici ekran kartları, masaüstü işlemciler (iGPU ile) dan mobil işlemciler için tek bir sürücü yeterli.

Mavi ekip Arc & Iris Xe grafikleri için sürekli olarak güncelleme yayınlamaya devam ediyor. 31.0.101.4125 sürümlü yeni beta grafik sürücüsüyle birçok oyun için Game On Driver desteği getiriliyor: Company of Heroes 3, The Settlers: New Allies, Atomic Heart, Like A Dragon: Ishin! dan Hati Liar.

Jika Anda memilikinya, Anda dapat mengoptimalkannya. Ancak yaşanan sorunların farkında olan şirket çözüm için çalışmaya devam ediyor. Güncel sürücüleri bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Intel Game On Driver Desteği

  • Kompi Pahlawan 3
  • The Settlers: Sekutu Baru
  • Jantung Atom
  • Hati Liar
  • Seperti Naga: Ishin!

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%