NVIDIA, yakin zaman dulu RTX Video Super Resolution isimli video yükseltme teknolojisini duyurmuştu. İlk tapta Chrome ve Edge tarayıcılarını detekleyen VSR, nesnelerin kenarlarını keskinleştirerek ve video bozulmalarını azaltarak tarayıcıdaki herhangi by videonun kalitesini yukarı taşıyacak. NVIDIA dengan kemampuan tinggi, layar sentuh Intel de Chromium dapat digunakan untuk mendukung teknologi terbaik.

Jika Intel telah mengaktifkan teknologi video yang memungkinkan Anda untuk menggunakan perangkat keras, maka teknologi ini akan rusak dan jaringan internet akan rusak. Görünüşe göre Intel Video Super Resolution belirli Intel GPU’larda aktif, ancak henüz resmi olarak desteklenmiyor ve manuel olarak değişiklikler yapmak gerekiyor. Mengaktifkan panel kontrol Intel di bagian layar lama dari Google Chrome adalah perangkat yang kompatibel dengan var.

Teknoloji desteği mimariye bağlı olacak ancak henüz resmi bir bilgi yok. Di bawah ini adalah 10. Nesil Core dan Anda mungkin tidak dapat menggunakan GPU mana pun untuk membeli lebih banyak. Ayrıca tahmin edebileceğiniz gibi Arc Alchemist grafikleriyle de uyumlu. Layanan sederhana, Chrome dimulai dari 109 perangkat lunak, Chrome disumbangkan oleh perangkat keras dan perangkat tambahan lainnya, dan perangkat GPU yang dapat digunakan. Ardından uygulama kısayoluna özel bir komut ekliyoruz:

  • “–mengaktifkan-fitur=IntelVpSuperResolution”

Apa yang Harus Dilakukan Intel VSR dan Apa yang Harus Dilakukan? denemeler yapmış görünüyor. VSR’nin Intel yang diakui secara resmi oleh desteklenmediğini bir kez daha hatırlatalım. Aslına bakarsanız şirket böyle bir özelliğin planlandığını bile doğrulamadı.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi